• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co się stanie jeżeli mam za słaby procesor do gry?

Object Storage Arubacloud
–9 głosów
6,194 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Rumpel Nowicjusz (120 p.)
Nie jestem ogarnięty w informatyce, więc się ku**a nie śmiać! Mój procesor to Intel(R) Pentium(R) CPU G3260 @ 3.30GHz a minimalne do gry to Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz.  CZY KOMPUTER MOŻE SIĘ ZEPSUĆ? Czy po prostu będą tylko niskie fpsy? Pls nie śmiejcie się.
komentarz 29 stycznia 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Rumpel postrach internetów, na wejściu od razu wszystkich porozstawia po kątach.
4
komentarz 29 stycznia 2018 przez niezalogowany

@Rumpel Jeżeli zastanawiasz się za co te minusy, to pewnie za to:

więc się ku**a nie śmiać!

Na nikim takie wyrażenia nie robią wrażenia, wręcz przeciwnie - powodują niesmak. Na przyszłość polecam się wypowiadać z odpowiednią kulturą ;) Wystarczyłoby zadać pytanie w stylu:

Hej, nie za bardzo znam się na komputerach więc proszę się ze mnie nie śmiać. Mój procesor to "Intel(R) Pentium(R) CPU G3260 @ 3.30GHz a minimalne do gry to Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz".

Czy grając na sprzęcie niespełniającym minimalnych wymagań mogę uszkodzić komputer? Dzięki z góry za odpowiedź :)

Od razu inaczej czyta się (i reaguje na takie pytanie), nie sądzisz? :)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 stycznia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jak się ma za słaby sprzęt to najprawdopodobniej gra Ci po prostu nie będzie działać, a jeśli już uda się ją uruchomić to najzwyczajniej w świecie będzie wolno działać, zacinać się itp.
Nie obstawiam, że komputer się zepsuje, jednak należy mieć na uwadze fakt, że przy dużych obciążeniach może dojść do przegrzania podzespołów komputera.
0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2018 przez Informatyk16 Nowicjusz (180 p.)
Polecam ci nie instalować takiej gry ponieważ radość z rozgrywki będzie zerowa a tylko popsuje ci nerwy.
–1 głos
odpowiedź 29 stycznia 2018 przez Fresh Nowicjusz (240 p.)
W najlepszym przypadku jak uda ci się uruchomić to i będzie działać na 100 % obrotach to może ci się spalić procesor z powodu słabego lub też przystosowanego do tego wentylatora.

Pozdrawiam
Prawdziwy Świeży.
1
komentarz 29 stycznia 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
W dzisiejszych czasach. żeby spalić CPU, to trzeba być niezłym majstrem.
komentarz 29 stycznia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Uwierz, że już widziałem takich majstrów. Co prawda nie spalili oni procesora, ale wsadzili kość pamięci RAM na odwrót, płyta główna się wygięła na maksa, ale weszło. Nie muszę mówić, co się stało, jak włączyli komputer...

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 225 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez KPJ Użytkownik (950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...