• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z m.in. Naprawą automatyczną

Object Storage Arubacloud
0 głosów
455 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Luke111 Nowicjusz (200 p.)
Witam, nie do końca wiedziałem jak nazwać temat pytania dlatego przepraszam za mało sprecyzowany temat. Zależy mi również na tym by utracić pewnego pliku (Jeśli jest to możliwe) którego nie zdążyłem nigdzie zapisać.

 Po próbie włączania przeglądarki ona nie reagowała (W menedżerze zadań pojawiał się proces przeglądarki i natychmiast znikał) dlatego postanowiłem ponownie uruchomić komputer. Wtedy rozpoczynała się naprawa automatyczna, a później komunikat "Naprawa automatyczna     Komputer nie został poprawnie uruchomiony" lub "Program naprawa podczas uruchomienia nie mógł się naprawić". Oczywiście próbowałem ponownie uruchamiać komp., i inne "opcje zaawansowane" (Nie próbowałem "Wiersza poleceń" i "Zmiany oprogramowanie uefi" gdyż nie potrafię tego zbytnio obsługiwać), Jeśli chodzi o Resetuj ustawienia do stanu początkowego (Robiłem z nadzieją na windows.old) to wyskakują błędy "Podczas resetowanie ustawień do stanu początkowego wystąpił problem. Nie wprowadzono żadnych zmian." lub "Wystąpił problem podczas resetowania do stanu początkowego"

 (Mój system operacyjny: Windows 10) Jeśli jest jakiekolwiek rozwiązanie problemu to proszę o dokładną instrukcję jak go rozwiązać gdyż jestem w tych sprawach zielony. Z góry dziękuje :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2018 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
wybrane 27 stycznia 2018 przez Luke111
 
Najlepsza

Polecam uruchomić jakiegoś linuxa z Pendrive'a odzyskać wszystkie dane (Skopiować je na jakiś inny dysk, pendrive czy też płytę) i zainstalować od nowa system. Tutaj prosze PORADNIK JAK TO ZROBIĆ :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez T100 Obywatel (1,450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 331 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 317 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...