• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer zaczął się sam wyłączać

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
276 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez randinpa Początkujący (450 p.)
Witam, od pół godziny zmagam się z problemem, komputer sam mi się wyłącza najpierw jak chciałem zagrać w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to zaczęło mi wywalać grę z tą gra to nie dziwne ale potem pojawił się komunikat po angielsku coś o wirusie lub hakowaniu po chwili zaczął mi się sam wyłączać komputer najpierw chwile ściny a potem się sam wyłącza nie wiem raz pochodził 5 min i się wyłączył raz od razu po po ponownym uruchomieniu się wyłączył a teraz nie wyłącza się już z 30 min.Przeskanowałem komputer przez Malwarebytes i usunąłem podejrzane pliki  ale to nic nie zmieniło zrobiłem też skan prze program o nazwie OTL dzięki czemu uzyskałem jakieś logi  które jak trzeba to mogę wrzucić. Nie wiem czy to przez ten program ale teraz widzę foldery i pliku które są normalnie ukryte przez system.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 stycznia 2018 przez Duzid Użytkownik (600 p.)
A jak z temperaturami?
+1 głos
odpowiedź 27 stycznia 2018 przez Alone_in_the_Dark Obywatel (1,860 p.)
O jakim sprzęcie mowa? Laptop czy PC?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,880 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 418 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Trefoil Początkujący (350 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...