• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c++ i temperatura

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
488 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2015 w C i C++ przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
Witam

Potrzebuje jakiejs biblioteki czy czykos innego do sprawdzania temperatury karty graficznej. Czy cos takiego istnieje? Jak tak to prosze o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez niezalogowany
Obstawiam w ciemno, że uniwersalnej biblioteki nie ma. Tutaj musiałbyś się raczej bawić integrację danych ze sterowanika takiej karty, może jakichś innych narzędzi od producenta.
komentarz 24 czerwca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
szczerze to nawet nie wiem czy karta graficzna ma termometr

a dokladniej to mam stary komputer na ktorym leci tylo muzyka. I pewnego dnia strasznie zacza chalasowac wiatrak od karty. Wiec do odciolem go od pradu i teraz jest tak cichy ze az straszny :D. Teraz mam pewne obawy do karty graficznej bo nie ma chlodzenia a do sklepu po wiatrak nie chce mi sie isc :D
komentarz 25 czerwca 2015 przez niezalogowany
Jakieś detektory do wykrywania tempertury raczej mają, np nvidia w swoich sterownikach oferuje sprawdzenie temperatury karty, a tego raczej na samym poborze prądu nie da się wyliczyć (jakby ktoś się postarał to by wyliczył, ale mogłaby się wciąż nie zgadzać ze względu na dodatkowe chłodzenie).

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 968 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 472 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez xBatchowy Początkujący (320 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 2,822 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Maciej356 Nowicjusz (220 p.)

92,834 zapytań

141,778 odpowiedzi

320,826 komentarzy

62,164 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...