• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Myszka - usypianie i wybudzanie poprzez kliknięcie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,046 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez runib Nowicjusz (210 p.)
Witam,

Ostatnio zakupiłem mysz ASUS WT465 i mam problem z jej działaniem. Chodzi o to, że gdy z niej korzystam, to po kilku sekundach usypia i mogę ją obudzić tylko poprzez kliknięcie, przesuwanie nic nie pomaga. Jest to wada sprzętu albo gdzieś w jej opcjach mogę to zmienić. Ktoś już się spotkał z takim problemem? Będę wdzięczny za pomoc.
komentarz 26 stycznia 2018 przez Sebastian Fojcik Nałogowiec (43,020 p.)
Mam taką myszkę. Właśnie trzymam ją w łapie. To prawda, że po pewnym czasie jak jest w bezruchu usypia się, aby oszczędzać baterię, ale poruszenie nią wznawia pracę (z milisekundowym opóźnieniem). Kliknięcie jest wymagane po dłuższym czasie. Gdy gaśnie w niej laser i nie odbiera już z niego sygnału. Wtedy trzeba kliknąć. Jednak to głębokie uśpienie trwa u mnie przynajmniej pół godziny w bezruchu myszki. Na Twoim miejscu sprawdziłbym w innym komputerze. Może sterowniki źle działają. W przeciwnym razie może to być wada sprzętu.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
wybrane 26 stycznia 2018 przez draghan
 
Najlepsza
Ona jest bezprzewodowa? Może wymiana baterii rozwiąże problem.
komentarz 26 stycznia 2018 przez runib Nowicjusz (210 p.)
Tak, w sumie to w miedzyczasie sam na to wpadłem, poszedłem do sklepu, kupiłem baterie i działa. Temat można zamknąć.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 217 wizyt
pytanie zadane 26 października 2022 w JavaScript przez Gos85 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 229 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2020 w C i C++ przez Antol PL Użytkownik (860 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 294 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2019 w Java przez modsell Nowicjusz (120 p.)

92,547 zapytań

141,388 odpowiedzi

319,505 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...