• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra via WWW.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez RomeQ Nowicjusz (180 p.)
Witam serdecznie!
Za namową kolegi z DevCorner piszę ogłoszenie w sprawie tworzenia gry via WWW. Jako portal słuzby-ratownicze.pl (fb.com/sluzbyratowniczepolska) poszukujemy programisty lub kilku programistów którzy w formie nauki chcieliby wesprzeć nasz projekt.

O projekcie:

Gra operator112 jest to gra ekonomiczno, strategiczno edukacyjna. Gracz wciela się w operatora numeru alarmowego, rozbudowuje własne centrum powiadamiania, szkoli jednostki, udziela pomocy podczas połączeń "telefonicznych" a także wiele innych.

 

Wiemy że praca programisty wymaga rozsądnego wynagrodzenia, jednak jako portal non-profit nie posiadamy środków by choć w minimalnym stopniu pokryć "usługę". Dlatego też najlepszą opcją dla nas byłby to programista który w formie nauki chciałby rozpocząć z nami współpracę.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy,

ekipa sluzby-ratownicze.pl
komentarz 26 stycznia 2018 przez niezalogowany
Hmm, jeżeli bierzecie kogoś kto zrobi to w firmie nauki to raczej nie będzie to wysoka jakość produktu, szczególnie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.

A jeżeli produkt nie spełnia podstawowych zasad bezpieczeństwa to lepiej go nie udostępniac => i tak musicie kogoś zatrudnić kto sprawdzi ten projekt

Takie jest przynajmniej moje zdanie
komentarz 26 stycznia 2018 przez RomeQ Nowicjusz (180 p.)
Wiesz, wiadomo że nie weźmiemy kogoś kto dopiero się zaczyna uczyć, bardziej chodzi o kogoś kto zaczyna się bawić w gry via. www, wtedy mamy pewność że gra będzie odpowiednio zabezpieczona.

Dodatkowo możemy powiedzieć że jeśli gra by się przyjęła i byłyby w niej mikropłatności to poział "zysku" byłby na poziomie 20% dla nas 80%dla programisty - forma takiego wynagrodzenia - gdyż sam portal informacyjny - tak jak wspominałem jest non-profit.
komentarz 26 stycznia 2018 przez niezalogowany
Profesjonalnie napisana gra z mikropłatnościami i to zrobiona za free. Czyli czysty zysk dla was :p

Powodzenia w szukaniu chętnych ;)

BTW nie wiem czy non-profit prędzej nie zabrania wam tego zysku 20% niż zakupu produktu. Ale ja nie jestem prawnikiem, więc może mi się tylko wydaje...
komentarz 26 stycznia 2018 przez RomeQ Nowicjusz (180 p.)
Utrzymanie serwerów troszkę kosztuje ;) a mikropłatności raczej nie wystarczą na nic więcej ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 851 wizyt
+12 głosów
6 odpowiedzi 613 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2015 w Nasze projekty przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,170 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez maxeee Początkujący (340 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...