• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z ładowaniem Windows 8.1

Object Storage Arubacloud
0 głosów
598 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
edycja 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15

Gdy włączam komputer pojawia się komunikat o tym, że trwa przygotowywanie automatycznej naprawy. Następnie funkcja ta diagnozuje komputer, po czym wyświetla, że komputer nie został poprawnie uruchomiony i tak w kółko. Kliknąłem przywróć system to wyskakuje komunikat, że przywracanie nie powiodło się. Korzystałem z pomocy tutaj:http://www.download.net.pl/jak-naprawic-blad-komputer-nie-zostal-poprawnie-uruchomiony-w-windows-8-81-i-10/n/9723/. Wykonałem sposób 1 lecz nic nie pomogło, oraz sposób 3 - po wejściu C:\Windows\System32\Logfiles\Srt\ w sekcji „Znaleziono główną przyczynę:” znajduje się wpis: " Rejestr jest uszkodzony". Komputer sam się uruchomił od razu po wyłączeniu. Od tego momentu taki problem.

Bardzo zależy mi żeby nie stracić żadnych plików z dysków. 

Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie. Pliki i ustawienia systemowe komputera nie zostały zmienione. 

Szczegóły: 

Wystąpił błąd narzędzia Przywracanie systemu podczas skanowania systemu plików na dysku C:\

Dysk może być uszkodzony. 

Tak się dzieje przy próbie przywrócenia do punktu

komentarz 24 stycznia 2018 przez Fegol Początkujący (300 p.)
1) czy masz możliwość przełożyć dysk do innego komputera?
2) czy jest możliwość włączenia komputera w trybie awaryjnym (F8)?
3)Czy wyłączyłeś komputer w czasie aktualizacji systemu?
komentarz 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
1. Spróbuję

2. Nie ma możliwości, od razu uruchamia się naprawianie

3. Nie komputer uruchomił się od razu po wyłączeniu
komentarz 24 stycznia 2018 przez Fegol Początkujący (300 p.)
Czy posiadasz płytę/pena z Windows 8 lub 10?
komentarz 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
Nie posiadam bo system był już wgrany. Spróbuję nagrać na pena.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Wyciągnij dysk, podepnij do innego komputera, przerzuć dane i format. Ewentualnie możesz spróbować odpalić live cd z jakimś linuxem i zrzucić dane na zewnętrzny dysk.
komentarz 24 stycznia 2018 przez Fegol Początkujący (300 p.)
Za kwadrans będę w domu to będzie mi się lepiej i sprawniej odpowiadać. Z/w.

Sprawdź tylko czy win 8 wstanie na starej maszynie
komentarz 24 stycznia 2018 przez Fegol Początkujący (300 p.)

@xxkondzioxx15, OK. jestem. Jak z bootowaniem?

komentarz 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
Finał taki, że wejście w Starym PC się zepsuło, bo czarny ekran A komp chodzi. A na nowym normalnie monitor działa.
komentarz 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
Wszystko pierdziele, format robię. Odpowiem Ci jak będzie.
komentarz 24 stycznia 2018 przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
Żyje komp, po formacie. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Niby wiedziałem co jak robić, lecz bałem się utracić dane. Wolałem się upewnić pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 174 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Karol Szy Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Mateo13 Bywalec (2,360 p.)

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...