• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ile kosztuje serwis ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
246 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Stifle132 Nowicjusz (120 p.)
Witam mam małe pytanko . Mój komputer ma bite ok. 7/8 lat . Lenovo B570 .

Po pewnym czasie zaczą się sypać tu klawiatura nie działa i wgl się scina

. do tego dzisiaj probowalem cos pokombinowac i po urywalem takie paski np do ekranu i inne

Przychodze z pytaniem ile by kosztował serwis z takimi czesciami ..

Nowa obudowa

Nowa klawiatura

Format dysku

Naprawa tych "pasków " do ekranu itd.

I ogolne wyczyszczenie dokladne
komentarz 24 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Na dobrą sprawę to lepiej kupić coś nowszego, może nawet używanego poniżej 2k niż naprawiać tego lapka. Po tylu latach zawsze coś wysiądzie, a później i tak go nikomu nie uda się sprzedać.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2018 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Cześć.

W tym miejscu taka wycena nie ma sensu.

Proponuję wizytę u serwisanta który na miejscu wyceni koszty(a przynajmniej powinien)

Może też powiedzieć..."człowieku! koszty naprawy ,przekraczają wartość tego sprzętu.."
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Na szybko patrząc:

nowa obudowa 140 zł

nowa klawiatura 30 zł

te "paski" to prawdopodobnie taśma od matrycy 30 zł + inne kable ale nie wiem od czego

format + czyszczenie to kwestia regionu ale można liczyć koło 150 zł

Za wszystko myślę w okolicach 350 - 400 zł

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 141 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez AGN Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 460 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez KPJ Użytkownik (950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2021 w HTML i CSS przez theemperor Użytkownik (710 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...