• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Tło nie zmienia się po uruchomieniu strony JavaScript

Object Storage Arubacloud
0 głosów
114 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2018 w JavaScript przez SzukającyPrzygód Bywalec (2,310 p.)
zamknięte 20 stycznia 2018 przez SzukającyPrzygód

Witam

Mam taki kod

function myFunction() {
$(window).resize(function(){
  var height = window.innerHeight;
  if(height < 1200 && height > 560){
   document.body.style.background = "#242424";
  }
  else{
   document.body.style.background = "#e5e5e5";
  }
});
}

otóż aby zmieniło się tło na stronie muszę zmienić rozmiar okna , co mam zrobić aby od razu po uruchomieniu strony bez konieczności zmieniania rozmiaru okna kolor tła się zmieniał na stronie , bardzo mi na tym zależy laugh

komentarz zamknięcia: uzyskanie odpowiedzi

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 stycznia 2018 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Bo masz tylko na on resize a nie na onload. Natomiast kompletnie nie rozumiem czemu robisz to w JS. Jest to co najmniej nipoprawne rozwiązanie. Takie rzeczy robi się przez media query.
komentarz 20 stycznia 2018 przez SzukającyPrzygód Bywalec (2,310 p.)

wiem ale moja strona ma  menu sticky wspierane przez JavaScript i projektuje osobną wersję tego menu dla urządzeń mobilnych a osobną dla wersji komputerowej, nie będę tłumaczył dokładnie o nie chce się rozpisywać dlaczego dokładnie tak robię ale dzięki wielkie za pomoclaugh

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 902 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2018 w HTML i CSS przez wada Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...