• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress, klikam w link i przenosi do postu.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
365 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2018 w Systemy CMS przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)

Siema, zacząłem się uczyć WP i mam coś takiego

Po kliknięciu w link, np. czwarty post, przenosi mnie do strony ..../czwarty-post   ale nie wyswietla sie tam treść wpisu, wie ktoś może jak to naprawić? Pewnie trzeba jakiś plik stworzyc i wystowlować ale nie wiem jak ma się nazywać. Za wszelką pomoc dzięki!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2018 przez accolade Bywalec (2,410 p.)
wybrane 20 stycznia 2018 przez Vorex444
 
Najlepsza
Plik odpowiadający za wyświetlanie pojedynczego posta nazywa się single.php - w nim pętlą wyrzucasz wszystkie potrzebne dane.
komentarz 20 stycznia 2018 przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
thx
komentarz 20 stycznia 2018 przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)

A mam jeszce jedno pytanko, ogólnie na stronie głównej pobieram w ten sposób post 

        <?php 
            if (have_posts()) :
                while (have_posts()) : the_post(); ?>
                    <h2 class="container__posts_title"><a href="<?php the_permalink(); ?>"> <?php the_title(); ?></a></h2>
                    <p class="container__post_text"><?php the_content(); ?></p>
                <?php endwhile;
                endif;
        ?>

Czy wiesz w jaki sposób ogarniczyn the_content do np. max 50 znaków? Nie chce aby cały tekst był widoczny

1
komentarz 20 stycznia 2018 przez accolade Bywalec (2,410 p.)
Powinieneś w takim wypadku używać the_excerpt() zamiast the_content() - bo chcesz pokazać tylko część a nie całą zawartość posta. Domyślnie excerpt pokazuje bodajże 55 znaków. Można to zmienić filtrem.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,876 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2017 w Systemy CMS przez Jacek Woźniak Użytkownik (740 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,219 wizyt
pytanie zadane 27 września 2015 w Offtop przez pjj Gaduła (4,330 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 58 wizyt

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,450 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...