• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer Za 2tys

Object Storage Arubacloud
0 głosów
358 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Siegiell Nowicjusz (120 p.)
Witam jestem nowy na tym forum.

Mam pytanie znalazłem komputer na allegro za 2tys zł http://allegro.pl/msi-bandit-i3-7100-8gb-2400mhz-1tb-msi-gtx1050-oc-i6964883502.html chciał bym go kupić lecz nie wiem czy się taki opłaca komputer będzie przystosowany do samego grania.

Proszę jakaś doświadczona osobo o opinie co do tego PC lub możliwości zrobienia planu PC na morele
komentarz 18 stycznia 2018 przez Filipszon Nowicjusz (140 p.)
Lepszy jest ten z allegro i niby specyfikacja się zgadza, więc to nie powinno być przekłamane. Myślę, że nie jest najgorszy, trzeba by się jeszcze zastanowić ponieważ jest to używka, a nie wiadomo jak był używany i czy komponenty się już zajechały. Polecam zapytać się sprzedawcy ile był używany.
komentarz 18 stycznia 2018 przez Siegiell Nowicjusz (120 p.)
Ten na OLX byl miecha
komentarz 18 stycznia 2018 przez Filipszon Nowicjusz (140 p.)
To wiem, ale mi bardziej chodziło o ten z allegro :)
komentarz 18 stycznia 2018 przez Siegiell Nowicjusz (120 p.)
2-3 miesiące wiem jedno ze jak mi przyjdzie to go będę czyścił i instalował swój system
komentarz 18 stycznia 2018 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
http://www.fanboy.pl/zestawy-komputerowe/zestawy-komputerowe-dla-graczy-styczen-2018/ tutaj sobie sprawdź. Składał komputer wielu osobom i każda sobie chwaliła.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 stycznia 2018 przez Filipszon Nowicjusz (140 p.)
Ale raczej na twoim miejscu brałbym ten z allegro.
komentarz 18 stycznia 2018 przez Siegiell Nowicjusz (120 p.)
I dzieki juz go zamawiam

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 502 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 796 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kacper P. Nowicjusz (170 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 252 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez PurpurowaZyrafa Nowicjusz (220 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...