• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak rozwiązać to zadanie ?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
169 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2018 w C i C++ przez julita998 Początkujący (250 p.)
Więc mam napisać program, który czyta plik odwraca kolejność linii i wyświetla w innym pliku..

Jeżeli w pliku a jest;

1

2

3

to w b powinno być;

3

2

1

jak to zrobić, proszę o pomoc :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2018 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)
edycja 15 kwietnia 2018 przez Gambr
 
Najlepsza
1. Pętlą while wczytuj  z pliku litery a do tablicy

2. Iteruj od tyłu pętlą for przez tablice i w każdym korku zapisz zawartość szufladki do pliku b tzn for(int i=tablica.length-1; i>=0; i--)
1
komentarz 17 stycznia 2018 przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,290 p.)
Proszę. Nie wstawiaj kodu, ta osoba założyla konto tlyko po to, żeby ktoś za nią rozwiązał zadanie domowe z programowania. Jesli wykaże trochę własnej pracy to wtedy można dalej nakierowywać na rozwiązania, aż do pokazania gotowego. A nie odwalać robotę za kogoś.

 

Jak nie chce robić to prosta akcja - niech wpłaci 20 ziko na wybraną przez Ciebie fundację charytatywną, a Ty mu oddasz gotowe zrobione ;)
komentarz 17 stycznia 2018 przez julita998 Początkujący (250 p.)
Mam kolokwium i robie zadania z własnej inicjatywy, jak czegoś nie wiem pytam. Zrobiłam juz dużo sama, wiec nie pisz błagam ze się lenie :/ i tak jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaka otrzymuje.Myślałam że ta strona właśnie do tego służy, gdybym miała większe pojęcie sama bym innym pomagała jak to robilam na zadane pl. Trudno ze taka wygórowana opinie masz o mnie.
komentarz 17 stycznia 2018 przez julita998 Początkujący (250 p.)
Dzięki bardzo pomogłes;)))♡
komentarz 17 stycznia 2018 przez julita998 Początkujący (250 p.)

@Gambr, a jakbym miała tam zwykły tekst, bez tych cyfr, to jak mogłabym zrobić, by linia 1 wyświetliła się jako 3 i 2 jako 2 i 3 jako 1 , tak na odwrót.

1
komentarz 17 stycznia 2018 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Getlinem pobrać linię i zrobić jakiś kontener przechowujacy Stringi do którego byś wrzucal linię. Tutaj polecam vectot, bo nie musisz wiedzieć ile linijek masz w pliku.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2015 w Java przez Malet Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w Offtop przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
–2 głosów
1 odpowiedź 226 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2018 w C i C++ przez julita998 Początkujący (250 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...