• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wyświetlać stronę pod inną domeną

Object Storage Arubacloud
0 głosów
336 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2018 w PHP przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
Tak jak w powyżej- Jak mogę wyświetlać zawartość strony przykładowo facebook pod moją domeną? Pomóżcie!

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2018 przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)
wybrane 16 stycznia 2018 przez Adrian86452
 
Najlepsza

Napisałem coś takiego

komentarz 16 stycznia 2018 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

O ,dzięki wielkiesmiley

komentarz 16 stycznia 2018 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
edycja 16 stycznia 2018 przez Adrian86452

@lapacz.kornel, niestety prz logowaniu przekierowuje na adres facebooka sad

a da się zrobić tak aby jeśli jestem zalogowany na fb na innej karcie wyświetlało facebooka z zalogowaną sesją? O to dokładnie chodziwink

 

komentarz 16 stycznia 2018 przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)

Pewnie się da. Nie mam pomysłu jak indecision. Mój kod pobiera kod źródłowy facebooka i wkleja go w stronę.  

+1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2018 przez Rocket Gaduła (3,030 p.)
Jeśli dobrze rozumiem to chodzi Ci o phishing. Taka metoda jest stosowana przy próbie wyłudzenia danych od nieuważnych użytkowników. Najczęściej dokonuje się tego poprzez grabbing, czyli wyciąganie elementów z faktycznej witryny i umieszczanie ich na swojej stornie - w uproszczeniu można powiedzieć kopiowanie witryny. Jak tego dokonać? Dwojako, pierwsze i napewno bardziej eleganckie działanie to po prostu zakodowanie nowej strony z uwzględeniem ułozenia, grafik i stylki na faktycznej witrynie. Drugi to po prostu zapis witryny do pliku (kombinacja klawiszy ctrl + s w przeglądarce) i ewentualne późniejsze ręczne koretky w kodzie.
komentarz 16 stycznia 2018 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
Nie nie chodzi o phishing. Chodzi mi o wyświetlanie oryginalnego facebooka w ramce na innej stronie, ale bezpośrednio się nie da ponieważ facebook to wykrywa i nie wyświetla się zawartość. Dlatego też chciałbym wyświetlać facebooka pod inną domeną tak jak np odbywa się to na stronach bramek proxy --> https://proksiak.pl/show.php?u=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2F&b=44
0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Poczytaj o tagu <iframe>
komentarz 16 stycznia 2018 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

z facebookiem to nie działa frown

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 462 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2015 w PHP przez niezalogowany
+2 głosów
2 odpowiedzi 299 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...