• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka do E.12

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
577 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w Egzaminy zawodowe przez buła Nowicjusz (160 p.)
Siemandero, pół roku do E.12 mi zostało. Przeglądając sobie testy zauważyłam, że jest  takich bezsensownych pytań. Zastanawiam się jak nauczyć na egzamin tych wszystkich przepustowości, wartości, które pojawiają się w pytaniach. Mam nadzieję, że jest jakaś inna droga niż wykucie na pamięć.

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez Zackerrr Początkujący (450 p.)
-Książka E12

- Testy online

- Rozwiązywać teksty z CKE z poprzednich lat
komentarz 15 stycznia 2018 przez buła Nowicjusz (160 p.)
edycja 15 stycznia 2018 przez buła
Robię to wszystko, ale i tak mam wrażenie, że nic to nie daje. Dziękuję za odpowiedź ;))
+1 głos
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
Powiem ci tak, żeby zdać trzeba mieć 50% i połowa pytań jest banalnie prosta. Przykład Ile kosztuje wymiana karty graficznej jeżeli podzespół kosztuje 200zl , cena za godzinę to 50zł a ty pracowałeś pół godziny. Porobisz testy z tamtych lat trochę się pouczysz coś strzelisz i powyżej 70% powinieneś napisać. Grunt to trzeźwo myśleć żebyś na banalnych pytaniach się nie wyłożył.
+1 głos
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Jak dla mnie to nie ma sensu uczyć się przepustowości RAMów czy czegoś podobnego, bo i tak nie zapamiętasz (a szanse na strzał są nawet spore, bo 25% jakby nie patrzeć). Takie pytania trafiają się może 2-3 na cały egzamin i jak nie masz ambicji na 100% to lepiej oszczędź sobie czasu i ucz się tego, co się powtarza.

PS. Pewne jest też, że trafić się mogą jeszcze jakieś pytania z nieba wzięte typu tryby lupy w Windowsie z której oczywiście wszyscy namiętnie korzystamy na co dzień ;)
komentarz 16 stycznia 2018 przez buła Nowicjusz (160 p.)
Trafiłeś w sedno mojego pytania xd trzycyfrowy wynik na egzaminie cudnie wygląda, ale chyba masz rację, że lepiej to olać
0 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez niezalogowany

Mam nadzieję, że jest jakaś inna droga niż wykucie na pamięć.

Może pozwolą ci wziąć ze sobą specyfikację na egzamin? Albo stworzą warunki laboratoryjne, żebyś mogła doświadczalnie sprawdzić przepustowość?

Nie, nie da się inaczej.

komentarz 15 stycznia 2018 przez buła Nowicjusz (160 p.)
Tutaj akurat chodzi mi o egzamin teoretyczny i wszystkie liczbowe wartości. Dziękuję za odpowiedź.
0 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez _|(_)|245 Nowicjusz (160 p.)
Trzeba było iść na ceramikę artystyczną ;) nikt nie mówił że będzie łatwo XDD
komentarz 16 stycznia 2018 przez buła Nowicjusz (160 p.)
dziękuję za tak szczerą odpowiedź ;)) ceramika artystyczna wydaje się być spełnieniem moich ambicji ;)) pozdrawiam cieplutko
0 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Witaj. 

Ja osobiście przerabiałem testy, wiele pytań jest szczegółowych nie potrzebnych do codziennego życia, ale układający te pytanie inaczej na to patrzy. Testy polecam z tej strony http://egzamin-informatyk.pl/e12-e13-e14-testy-online-egzamin-zawodowy . Przerabiałem sobie testy i samo do głowy wpadało + codzienne przeglądanie książki do kwalifikacji. Jeśli chodzi o praktykę to była czysta formalność. Pozdrawiam Cię i życzę miłej nauki oraz powodzenia na egzaminie.

komentarz 16 stycznia 2018 przez buła Nowicjusz (160 p.)
Dziękuję za rady ;)) pozdrawiam cieplutko

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 958 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2017 w Egzaminy zawodowe przez Azezee Początkujący (260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,286 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2018 w Egzaminy zawodowe przez yutyub Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,676 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2017 w Egzaminy zawodowe przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...