• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Integracja komentarzy z Disqus i edycja formularza komentarzy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2018 w HTML i CSS przez pasjatradingu Nowicjusz (170 p.)

Cześć,


Czy wie ktoś może z Was jak ustawić Disqus we wtyczce WpDiscuz, aby komentarze z Disqus były widoczne na Widgecie "ostatnie komentarze" oraz była widoczna ich liczba nad formularzem komentarzy (na poniższym obrazku są cyfry 3 i 6, które dotyczą tylko standardowych komentarzy na blogu. Komentarze Discus nie są uwzględniane, mimo ze takie są, Ogólnie komentarze Disqus działają, ale nie są nawet rejestrowane na blogu. Czy można to jakoś zmienić i dalej korzystać z WPDiscuz?

Drugie pytanie dotyczy formularzy komentarzy. Chciałbym go przesunąć nad komentarze. Szukałem w sieci rozwiązania i znalazłem tylko sposób na edycję pliku motywu. Trochę jest to dla mnie za trudne, po drugie kiedyś na innym blogu stosowałem taką metodę i po każdej aktualizacji musiałem ręcznie zmieniać pliki tego motywu. Czy istnieje jakiś prostszy sposób na przesunięcie tego okna na stałe, nawet mimo późniejszych aktualizacji motywu? Próbowałem wtyczki child theme editor, ale także nic nie wskórałem.

Strona: pasjatradingu.pl

Z góry dzięki za pomoc!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 133 wizyt
pytanie zadane 2 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Pan Marcin Grzęda Użytkownik (670 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 170 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2016 w Systemy CMS przez Pan Marcin Grzęda Użytkownik (670 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...