• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

roznica szybkosci internetu

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia w Sieci komputerowe, internet przez Duchuu Nowicjusz (220 p.)
witam mam Internet LTE i mam taki problem że w jednym w pokoju mam o wiele szybsze łącze niż w drugim A problem polega na tym że muszę mieć router w tym pokoju gdzie jest gorszy interet poniewaz tam mam komputer stacjonarny A różnica między szybkości przy pobieraniu jest ogromna w jednym pokoju mam zazwyczaj ponad 1MB/s nawet dochodzi do 5MB/s a w pokoju tuż za ścianą mam przeważnie 200KB/s maksymalnie do 1.1MB/S tylko raz się tak udalo no i czasem jest tak że wcale tu nie ma Internetu dodam że w komórce mam w tym samym miejscu cały czas 4-5/5 kresek zasięgu i w komórce normalnie działa mi LTE wie ktoś może czemu jest taka różnica A to tylko 5metrow???

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 139 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Tom_Ja Mądrala (6,990 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 142 wizyt
pytanie zadane 15 marca w Sprzęt komputerowy przez igla555 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

54,387 zapytań

98,246 odpowiedzi

202,070 komentarzy

26,700 pasjonatów

Przeglądających: 244
Pasjonatów: 11 Gości: 233

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...