• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

E12 - Jak się powinno ubrać ? :P

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,041 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2018 w Egzaminy zawodowe przez kar08 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

mam takie pytanie, jutro mam egzamin e12 i zastanawiam się jak się ubrać? Nie mam niestety garnituru i myślę czy np. koszula i ciemne jeansy wystarczą? Jak wy się ubieraliście?
Pozdrawiam

5 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Dres i polo do tego jakieś fajne adidaski.
komentarz 10 stycznia 2018 przez kar08 Nowicjusz (120 p.)
komicznie
+1 głos
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)

Ja osobiście byłem w garniturze, ale jako jedyny ze szkoły angel

+1 głos
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Koszula tutaj pasuje jak najbardziej. Sam też tak chodziłem na egzaminy (pomijając maturkę) i konkursy.
+1 głos
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Specjalista od ubioru ze mnie żaden, wręcz przeciwnie... wink

W każdym razie jeśli mowa o teoretycznym, to po prostu jakaś ładna koszula, ładne spodnie, ładne buty i tak dalej. A jeśli mowa o praktycznym - też najlepiej wszystko ładne, ale bez przesady. Najważniejsze, żeby nie krępować sobie ruchów.

Szczerze mówiąc nie pamiętam w czym byłem ubrany, ale raczej była to jakaś biała koszula i jakieś spodnie. laugh

0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Ja to w sumie na wszystkie egzaminy i konkursy ubieram się przede wszystkim wygodnie, a nie elegancko. W czym mają mi pomóc uwierające garniturowe spodnie lub krępująca koszula, czy niewygodne pantofle? Ubieram się aby było mi wygodnie, aby nic nie rozpraszało, nie odwracało mojej uwagi.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,124 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 503 wizyt
pytanie zadane 1 września 2015 w Egzaminy zawodowe przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 119 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2019 w Egzaminy zawodowe przez czlowiek123czlowiek Nowicjusz (120 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...