• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stop Utonięciom - ankieta

Object Storage Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2018 w Offtop przez zbrzyzny Nowicjusz (200 p.)

Witam serdecznie wszystkich :)

Jestem początkowym webdeveloperem, swoją wiedzę czerpię póki co tylko z kursów pana Mirosława, ale zrobiłem dla znajomego stronę/ankietę. Nie proszę o jej ocenę, ale o wypełnienie. Mój kumpel jako dziecko prawie utonął, a teraz sam opracował pewien moduł, który może znacząco obniżyć a nawet zapobiec utonięciom. W szczególności prośba ta kierowana jest do rodziców. Aby projekt się udał potrzebne jest zebranie jak największej ilości ankiet. To nie wirus, to nie łańcuszek. Staramy się zrobić coś fajnego i pomóc zapewnić bezpięczną kąpiel.

Podaję link: http://www.stoputonieciom.pl

To zaledwie 3 krótkie pytania, a wypełnienie zajmuje dosłownie kilka sekund.

Jeśli ktoś może przesłać to dalej, to super, będę wdzięczny.

Pozdrawiam :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez niezalogowany

Też kiedyś prawie utonąłem. (-:

Wypełniłem, ALE - nie wiem po co. Milion razy pojawiają się słowa "bezpieczeństwo" i "innowacyjność", ale jakichkolwiek konkretów brak.

innowacyjnym modułem, który uniemożliwi utonięcie

Operacja i zastąpienie płuc jakimś modułem? Nie wiem, co innego mogłoby całkowicie wyeliminować ryzyko utonięcia.

Naprawdę, jakikolwiek szczegół znacznie podniósłby atrakcyjność tego projektu (o ile rzeczywiście jest to coś wartego zainteresowania). 

Jakiś Kickstarter, albo GoFundMe? Zbieracie gdzieś jakieś fundusze na rozwój projektu?

komentarz 10 stycznia 2018 przez zbrzyzny Nowicjusz (200 p.)
Hej. Przede wszystkim dziękuję za poświęceny czas i za wypełnienie ankiety.

W tej chwili badamy zainteresowanie rynku naszym rozwiązaniem. Jeśli rynek odpowie "tak" to wtedy przejdziemy do etapu testów prototypu na szerszą skalę, a dokładnie na wszystkich chętnych użytkownikach wody i dopiero po ich zakończeniu wystartujemy z kampanią crowdfundingową podając większość detali. Jesteśmy już po wstępnych testach i wszystko działa bez zarzutów. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w testach prototypu zostaw w ankiecie swoj email, albo napisz na administracja@stoputonieciom.pl, bo w sumie ankiete już wypełniłeś.
komentarz 10 stycznia 2018 przez niezalogowany

Nie podam ci maila, bo na chwilę obecną wygląda mi to na scam, here's why:

  • unikasz odpowiedzi na zadane pytania,
  • absolutne zero konkretów, co to za projekt,
  • przedstawiacie się, jako "zespół WWH", o którym nie można znaleźć żadnej informacji,
  • sugerujecie, że będziecie rozdawać prototyp za free - wygląda na bait,
  • brak regulaminu na stronie,
  • "przejdziemy do testów prototypu (...) na wszystkich chętnych użytkownikach wody" - niestety to może okazać się niemożliwe, ale obietnica z waszej strony jest.

Popracujcie nad marketingiem, albo zacznijcie go w momencie, gdy będziecie w stanie cokolwiek przedstawić użytkownikowi.

komentarz 10 stycznia 2018 przez zbrzyzny Nowicjusz (200 p.)
Zadałeś 3 pytania, na 2 odpowiedziałem. Faktycznie jedne pytanie pominąłem: nie, to nie jest operacja zastąpienia płuc. Tak poza tym to istnienie płuc jest właśnie jednym z czynników, dzięki któremu potrafimy unosić się na wodzie.

Oczywiście nie musisz podawać maila, jak pewnie zauważyłeś nie jest to wymagane przy wypełnianiu ankiety, a jedynie jest to opcja dla chętnych. Nie oferujemy prototypu za free ale udział w testach tego prototypu. Regulamin w ankiecie? W jakim celu? Co miałoby się tam znajdować?

Marketing przeprowadza się z chwilą wejścia na rynek z jakimś produktem, a my póki co tylko ten rynek badamy. Nie oferujemy niczego, więc marketing jest tu zbędny. Z tego też względu nie znajdziesz informacji na temat WWH, bo jest to nazwa robocza. Tak samo jak nikt nie znał chociażby założyciela Facebooka dopóki go nie stworzył i puścił w świat.
komentarz 10 stycznia 2018 przez Darven Użytkownik (860 p.)

@zbrzyzny, "W tej chwili badamy zainteresowanie rynku naszym rozwiązaniem."

Ale w jaki niby sposób?? Przecież ta ankieta niczego nie sprawdza tak naprawdę...

komentarz 10 stycznia 2018 przez zbrzyzny Nowicjusz (200 p.)
Może i z Twojego punktu widzenia ta ankieta niczego nie sprawdza, ale nam daje bardzo dużo odpowiedzi na nasze pytania. Uwierz mi, to jest dokładnie to czego potrzebujemy i co jest potrzebne inwestorowi :)

Projekt ten nie ma na celu produkcji suszarek czy batonów, a ratowanie ludzkiego życia i jakkolwiek by to nie brzmiało, podchodzimy do tego śmiertelnie poważnie i na spokojnie.
0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2018 przez Darven Użytkownik (860 p.)
I co ta ankieta miała by niby wnieść?? Są tu takie oczywiste ogólniki, że nie odpowiedzą tobie na pytanie czy jest sens wprowadzać pewną innowację, o której nie napisałeś ani słowa. Czemu ta ankieta miała służyć-nie mam pojęcia.

"Obecnie badamy w kilku krajach zainteresowanie rynku naszym rozwiązaniem"

Jakim rozwiązaniem?? Nie ma o nim ani słowa nigdzie. W jaki sposób chcesz sprawdzić czy dany produkt/usługa ma szanse się przyjąć, bez przedstawienia jej?
komentarz 10 stycznia 2018 przez zbrzyzny Nowicjusz (200 p.)
Ta ankieta ma na celu zbadanie rynku, a nie prezentację produktu. Pytania, które są w niej zamieszczone w zupełności satysfakcjonują i nas i inwestora. Na pokazanie produktu (m.in. będzie filmik, będzie profil na FB, będą różne informacje itp.) przyjdzie jeszcze pora.

Oczywiście jesteśmy wdzięczni za wszystkie Twoje sugestie, a jeśli chcesz naprawdę pomóc i wziąć udział w testach, to zapraszam do zrobienia ankiety i pozostawienie swojego adresu mailowego.

Podobne pytania

+3 głosów
8 odpowiedzi 361 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2020 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2023 w Offtop przez mat19 Obywatel (1,580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 510 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2022 w Offtop przez Infolet Początkujący (390 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...