• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Domena do 4 zł?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
526 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
Witam poszukuje domeny (com lub pl) max do 4 zł(XD)  wszędzie gdzie szukam to najpierw pisze 4 zł albo 0zł za rrok a jak już mam zapłacić to suma wyskakuje około 40 zł na każdej stronie znacie jakiś dobry tak tani host?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 stycznia 2018 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
wybrane 9 stycznia 2018 przez Hardwell
 
Najlepsza
"znacie jakiś dobry tak tani host?"

Ten jest darmowy bez reklam, raz na miesiąc musisz zaglądać do strony, inaczej usuną ją.

http://www.bplaced.net/
komentarz 10 stycznia 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
Nie umiem się za to zabrać na tej stronie, pomożesz mi?
komentarz 14 stycznia 2018 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Zakładasz tam konto i to co dostaniesz powiadomienie w email, wpisujesz adres ftp i hasło w filezilla.
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Za 4zł będzie ciężko. Niby są te darmowe za pierwszy rok, ale za kolejne będziesz musiał zapłacić dużo więcej niż u konkurencji.

Polecam pozbierać te kilkanaście, kilkadziesiąt złotych i kupić normalnie.

A jeżeli potrzebujesz czegoś za darmo, bez jakichś wymagań, to może popatrz w domeny .tk
komentarz 9 stycznia 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
Może być nawet rok za darmo ale i tak trzeba za ten rok płacić xd a co do .tk próbowałem na freenom ale niestety nie da się tam stworzyć domeny, przy próbie cały czas każe mi się zalogować chociaż jestem zalogowany, (to nie jest problem z kontem bo robiłem to na 5 kontach i nie działa, nawet na kontach znajomego pewnie coś im się popsuło na stronie) jakiś pomysł? Jeśli znasz hosta za 0 na rok to poprosił bym (tylko żeby nie trzeba było płacić 30 zł jak na innych stronach chociaż pisze 0zł xd)
1
komentarz 9 stycznia 2018 przez niezalogowany

Może być nawet rok za darmo ale i tak trzeba za ten rok płacić xd

Jakbyś zerknął w regulamin promocji, to wyczytałbyś, że jest to promocja dla firm, a nie dla osób prywatnych.

 

iksde.

0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Właśnie kupiłem sobie w sumie wraz z serwerem WWW, na nazwa.pl dałem 5.88zł. Oferta na cały rok

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,180 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 5,317 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Offtop przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2017 w Inne języki przez omgl0lwth Początkujący (340 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...