• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Komenda copy w cmd, dziwny sprawa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
993 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2018 w C i C++ przez Jakub 0 Pasjonat (23,120 p.)
zamknięte 9 stycznia 2018 przez Jakub 0

Hej, udaje że jestem spokojny ale już kipię za złości /: Znowu mam kolejne problemy z wierszem polecenia (czyli ze swoimi umiejętnościami). Chce użyć polecenia copy do skopiowania dwóch plików do jednego katalogu. Ogólnie umiem używać tego polecenia ale teraz jest kilka plików do skopiowania więc używam '+' do rozdzielenia nazw. I nie mam białego pojęcia czemu kopiuje się tylko jeden, sprawdzałem dosłownie wszędzie i nic. Dziękuje wam bardzo za pomoc, oto fragment screen'a: 

komentarz zamknięcia: już wiem

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 stycznia 2018 przez monika90 Pasjonat (22,940 p.)
wybrane 9 stycznia 2018 przez Jakub 0
 
Najlepsza
+ służy do łączenia wielu plików w jeden.
komentarz 9 stycznia 2018 przez Jakub 0 Pasjonat (23,120 p.)
Faktycznie nie zwróciłem uwagi że chodziło o skopiowanie kilku plików do jednego a nie kilku plików do jednego katalogu.

Ale czy da się jakoś skopiować kilka plików równocześnie w jednym poleceniu?
1
komentarz 9 stycznia 2018 przez monika90 Pasjonat (22,940 p.)

Jedyne co mi przychodzi do głowy to for

for %N in (1.txt 2.txt) do copy %N folder

 

komentarz 9 stycznia 2018 przez Jakub 0 Pasjonat (23,120 p.)
Nie wiedziałem że tu są pętle, dzięki :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2018 w Inne języki przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 43 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 3,594 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez aartur290 Początkujący (250 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...