• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

niedziałający mikrofon

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
462 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez szali Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem z mikrofonem, a mianowicie, posiadam słuchawki smartfonowe z wbudowanym mikrofonem zakończone kablem z mini jackiem, gdy wpinam do komputera kabel to słuchawki działają, a mikrofon nie. Grzebałem w panelu sterowania, realteku, robiłem wszystko co w mojej mocy, a mikrofon dalej nie działał. Dodam, że mam win10, a mikrofon w rozmowie telefonicznej normalnie działa, więc nie jest zepsuty. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2018 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
Twój komputer widzi ten mikrofon czy nie? Sprawdź to klikając prawym przyciskiem w ikonkę dzwięku i kliknij Urządzenia do nagrywania i tam powinien być zwykły mikrofon z laptopa (chyba, że masz komputer) i mikrofon ze słuchawek jest tam czy nie?
komentarz 8 stycznia 2018 przez szali Nowicjusz (120 p.)

wygląda to w ten sposob, probowalem takze na zakladce "mikrofon", posiadam komputer

komentarz 8 stycznia 2018 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
A ten mikrofon na samej górze?
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2018 przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)
Tak jak kolega wyżej. Mikrofon na samej górze ustaw jako domyślne urządzenie do nagrywania.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 18,170 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Szyszka Gaduła (3,490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 216 wizyt
pytanie zadane 31 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez Programista12 Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 549 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...