• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Macbook air w 2018r studia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
899 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Pucek Nowicjusz (120 p.)
Witam ,wybieram się na studia i szukam w miarę dobrego sprzętu do 4000 tys zł , zastanawiam się nad kupnem macbooka air ,ale moje pytanie brzmi czy w 2018 opłaca się go jeszcze zakupie ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 stycznia 2018 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)

wybieram się na studia

Pytanie czy zatem potrzebujesz sprzętu już teraz? Jak nie to warto poczekać - może nie dlatego że będą przeceny - bo penie nie będzie, ale mogą się pojawić jakieś nowe, warte uwagi modele i stanieć starsze, wciąż dobre.

 szukam w miarę dobrego sprzętu do 4000 tys zł

zależy czego oczekujesz od tego sprzętu, macbook myślę że jest dobrym sprzętem, ale jego główną zaletą jest rozmiar, wytrzymałość, przenośność, system i oprogramowanie, wygląd, niezawodność, czas pracy na baterii - ale pod względem osiągów nie powala, tak więc jak potrzebujesz laptopa do przeglądania internetu, pracy w edytorze tekstu itp to się nada idealnie ale jak to mają być jakieś techniczne studia to może warto by się zastanowić nad mocniejszym sprzętem i większym ekranem

komentarz 8 stycznia 2018 przez Pucek Nowicjusz (120 p.)
tak , chciałbym kupić jak najszybciej ponieważ używam bardzo słabego komputera i mnie już to powoli irytuje :( ale tez zastanawiam się nad zakupem Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-5500U 8GB 256SSD LTE i nie mam pojęcia który mam wybrać każdy mi doradza żebym brał Lenovo ,lecz ja stwierdzam ze Mac jest bardziej stabilny i po paru latach nie będzie się zacinał co byś doradził ?
komentarz 9 stycznia 2018 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)

Myślę że Lenovo to porządna firma i nie ma się co martwić o jakość ich produktów, dodatkowo ThinkPad był zawsze uważany jako niezawodny, jednakże te dwa laptopy wydają się być bardzo podobne i jeżeli zależy ci na fajnym, przenośnym sprzęcie to macbook będzie dobrym wyborem i jeżeli ci on się podoba to po prostu go bierz, a jeśli jeszcze nie do końca jesteś przekonany to polecam wypełnić  ankieta - wybór laptopa i wrzucić na forum tematyczne typu pclab.forum lub nieidealny i tam może jeszcze jakieś fajne, warte rozważenia laptopy Ci znajdą bo ja nie wiem co się fajnego pojawiło

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,637 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Bartlomiej Glowacki Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,130 wizyt
pytanie zadane 25 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez Maciek Furmańczyk Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 641 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Xszyfr Początkujący (390 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,524 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...