• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy slider napisany w JavaScript może zawierać divy?

0 głosów
85 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez urbix01 Obywatel (1,280 p.)
Witam jeszcze nie uczyłem się JavaScriptu więc nie wiem czy to rozwiązanie jest możliwe, chciałem zrobić stronę gdzie slider będzie wyświetlał divy (np: div content itp) czy to w ogóle jest możliwe? czy slajdem może być tylko plik graficzny? A jeżeli tak to czy jest możliwość zagnieżdżonego slidera tz. na divie który jest jednocześnie slajdem będzie koleiny slider który w różnych językach wita się z użytkownikiem . Pytam bo chciałem znać odpowiedź jeszcze w procesie planowania strony. Z góry dziękuje za pomoc.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 stycznia 2018 przez mtk3d Nałogowiec (42,670 p.)
Tak, w zasadzie możesz praktycznie wszystko wrzucić do slidera.

Najlepiej ściągnij sobie jakąś bibliotekę, np. Swiper i potestuj jak to działa, bo potem może się okazać, że mimo wszystko źle sobie coś rozplanowałeś i możesz mieć problem z implementacją.

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2015 w Nasze projekty przez Tricker Bywalec (2,650 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,900 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w JavaScript, jQuery, AJAX przez DawidxD Użytkownik (810 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 195 wizyt
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

63,367 zapytań

109,637 odpowiedzi

229,050 komentarzy

44,352 pasjonatów

Przeglądających: 251
Pasjonatów: 18 Gości: 233

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...