• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z przegladarka (redhat, firefox)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
181 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Adam Polak Początkujący (430 p.)

Dzien Dobry,

mam niecodzienny problem. Gdy chce wejsc na jakas strone pojawia mi sie komunikat "Your connection is not secure" (screen na dole). Problem pojawia sie gdy chce wejs na strony z https. Druga sprawa, ze dzieje sie tak tylko na "glownym" SO redhacie, na windowsie7 ktory jest zainstalowany na VM problem sie nie pojawia. Probowalem to wygooglowach ale niesetety nie udalo mi sie problemu rozwiazac same dlatego licze, ze moze jakas dobra dusza na forum bedzie umiala mi pomoc;]

1
komentarz 7 stycznia 2018 przez k3ybo4rd Obywatel (1,180 p.)
Albo data i godzina jest źle ustawiona w systemie

Albo ktoś siedzi w sieci i próbuje nasłuchać połączenie

Albo jeszcze pewnie inna rzecz... :-D

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2018 przez SzinDzeks Początkujący (310 p.)
Najprawdopodobniej data w systemie jest źle ustawiona przez co przeglądarka uznaje certyfikat SSL strony za przedawniony lub jeszcze nie ważny. Ustaw automatyczne pokrywanie daty i godziny z tą w diecie lub ustaw ręcznie.
–2 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Antywirus? Strzelam, że masz kasperskiego

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 470 wizyt
pytanie zadane 7 października 2021 w Sprzęt komputerowy przez Tyrkosz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez kralcz88 Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 330 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2022 w Inne języki przez Elektronik Nowicjusz (160 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...