• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klawiatura przestaje działać po połączeniu z serwerem teamspeak

Object Storage Arubacloud
0 głosów
227 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Micko Nowicjusz (140 p.)
Witam! Mam problem z klawiaturą. Klawiatura normalnie dziala, lecz jak wejde w aplikacje teamspeak i jak połącze sie z serwerem to nagle przestaje działać. Po zamknięciu aplikacji znowu zaczyna poprawnie dzialac.

Próbowałem juz odinstalować teamspeaka, podłączyc inna klawiaturę, uruchomić komputer ponownie. Z góry dziękuję za pomoc.
komentarz 7 stycznia 2018 przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)

Próbowałem juz odinstalować teamspeaka, podłączyc inna klawiaturę, uruchomić komputer ponownie.

I jakie rezultaty? 

komentarz 7 stycznia 2018 przez Micko Nowicjusz (140 p.)
No dalej nic. Ogónie zauważyłem ze jak wlacze Counter-Strike to tak samo sie dzieje

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2018 przez Duzid Użytkownik (600 p.)
A może masz jakiś śmieszny skrót klawiszowy ustawiony?
komentarz 7 stycznia 2018 przez Micko Nowicjusz (140 p.)
Gdzie to mogę sprawdzić?
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2018 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
witam

Możliwe że masz za słaby zasilacz w komputerze.

Dioda gaśnie na klawiaturze kiedy włączasz aplikacje ?

Czy masz podłączony jakiś dysk zewnętrzny ?

Może wadliwy port usb

Czy próbowałeś podłączyć pod inny port usb ?

Błędny sterownik lub uszkodzony kabel ?

wirus ?

 

Jaki masz system operacyjny?
komentarz 8 stycznia 2018 przez Micko Nowicjusz (140 p.)
• Zasilacz sprawny

• Dioda ciągle świeci

• Nie mam podłączonego żadnego dysku zewnętrznego

• Próbowałem w innych portach

• Sterowniki aktualizowałem

i teraz jeszcze zauważyłem że gdy włącze piosenkę na yt klawiatura przestaje działac ale jak zatrzymam odtwarzanie to zaczyna działać
komentarz 8 stycznia 2018 przez Micko Nowicjusz (140 p.)
Okazała sie wadliwa karta dzwiekowa ale dzieki za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 122 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 6,217 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Helmik Użytkownik (680 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,793 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Electro Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,624 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...