• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Vulcan. Jak mogę to naprawić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
8,801 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez blackxroses Nowicjusz (120 p.)
Proszę wybaczyć, jeżeli pytanie jest w złej kategorii, ale nie wiedziałam, jaką mogę zaznaczyć. Przechodząc do sedna, mam problem z edziennikiem. Chcę się zalogować, ale wyskakuje komunikat: Login i hasło użytkownika są poprawne, ale konto nie jest aktywne w żadnej jednostce sprawozdawczej. Jak mogę to naprawić?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 stycznia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jeśli jesteś uczniem lub rodzicem zgłosić się do wychowawcy, jeśli nauczycielem lub innym pracownikiem zgłosić się do administratora e-dziennika w placówce. Najwyraźniej administrator e-dziennika nie wpisał Cię do danej placówki.
komentarz 7 stycznia 2018 przez blackxroses Nowicjusz (120 p.)
Dziękuję bardzo!
komentarz 7 stycznia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Proszę bardzo, mam nadzieję, że pomogłem smiley

komentarz 27 marca 2020 przez Sekretarz księdza Nowicjusz (100 p.)

@shotokan, a co jeśli mój wychowawca ma cały świat gdzieś ( a mnie to już wgl) i jak piszę do niego o problemie to mówi,że to zrobi, a potem i tak nie robi. Ludzie ja potrzebuje dziennik!!!

komentarz 8 kwietnia 2020 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
To do Dyrektora... się udaj :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 269 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 198 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 564 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2019 w SQL, bazy danych przez ZIOMEK_Z_BRAZZERS Nowicjusz (120 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...