• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Propozycje ulepszenia strony firmowej

Object Storage Arubacloud
+1 głos
237 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Nasze projekty przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)
Cześć,

Zrobiłem stronę internetową dla warsztatu samochodowego mojego chrzestnego. Na razie są tam przeprowadzane drobne naprawy oraz wymiana kół i opon. Warsztat dopiero co został otwarty i jeszcze się tworzy. Chciałbym pomóc jak najwięcej stąd też pytanie czy macie jakieś pomysły jak można, by stronkę ulepszyć. Może macie także pomysły jak skutecznie ją wypromować? :D

Adres strony:

auto-zas.pl

Dzięki za pomoc!
2
komentarz 6 stycznia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
tak swoją drogą to dlaczego masz: "http://auto-zas.pl/about.html" a nie np "http://auto-zas.pl/o-nas.html" skoro to strona po polsku? :P
komentarz 6 stycznia 2018 przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)

@Noemi, Przerabiałem darmowy szablon bootstrap'a i zapomniałem zmienić :) Zaraz poprawię.

komentarz 7 stycznia 2018 przez Emil Kob Bywalec (2,640 p.)
dla mnie strona wygląda spoko, można na niej łatwo znaleźć dane kontaktowe.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Dodanie SSL podniesienie pozycję w Google.

Nie lepiej zrobić to na Wordpressie?
komentarz 6 stycznia 2018 przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)
Poczytam o tym. Na wordpress'a się nie zdecydowałem, ponieważ póki co nie będą dodawane na stronie posty, a dwa po prostu lepiej się odnajduję w kodzie niż na wordpress`ie :)
komentarz 6 stycznia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Też tak myślałem, ale dzięki WP można robić wiele rzeczy, np.: system rezerwacji, sprzedaż produktów, itp. Oczywiście lepiej napisać własny kod :)
komentarz 7 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)

Oczywiście lepiej napisać własny kod :)

Akurat jeśli chodzi o rzeczy typu system rezerwacji czy sprzedaży produktów to niekoniecznie.

komentarz 7 stycznia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Jeśli  jesteś doświadczonym programistą to się opłaca :)
komentarz 8 stycznia 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Doświadczeni programiści nie marnują czasu na pisanie rzeczy, których nie trzeba pisać (owszem są nieliczne wyjątki, np. klient ze specyficznymi wymaganiami) ;)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 226 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Feniks Obywatel (1,560 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 156 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 287 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2021 w Nasze projekty przez anonymousProgrammer Początkujący (350 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...