• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór huba usb

0 głosów
282 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
Witam, zamierzam kupić hub usb do ładowania urządzeń takich jak telefon, tablet, kamera i smart watch. Zastanawiam się jednak czy powinienem zwracać na coś uwagę podczas wybieranie huba? Poza tym że powinien mieć zewnętrze zasilanie (aktywne). Znalazłem kilka hubów, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy będą one spełniać swoje zadanie albo polecić coś innego?

HUB 1: https://www.morele.net/hub-usb-unitek-4x-usb-3-0-y-3041-327037/

HUB 2: https://www.morele.net/hub-usb-modecom-hub-wave-7-portowy-aktywny-usb-czarny-291947/

HUB 3: https://www.morele.net/hub-usb-d-link-dub-h7-7-portow-11033/

Gdyby ktoś chciał polecić coś od siebie to nie ukrywam zależy mi na cenie i wolałbym zmieścić się w 100zł

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2018 przez Mateusz Kołodziej Użytkownik (690 p.)
wybrane 6 stycznia 2018 przez Kuba233
 
Najlepsza
Ja osobiście bym wybrał hub 3 z powodu zew. dojścia prądu bo jak podłączysz kilka mocno ciągnących prąd sprzętów to niektóre będą działać a niektóre nie, a akurat tutaj przy połączeniu bezpośrednio do gniazdka cały sprzęt bedzie działał bez żadnych zastrzeżeń.

Pozdawiam

Mateusz
komentarz 6 stycznia 2018 przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
W tym hubie zastanawia mnie jednak co oznaczają te dwa ostatnie wejścia usb, wyglada to trochę jakby tylko one były przeznaczone do ładowania a głównym założeniem huba będzie jednak lądowanie innych urządzeń a nie przesył danych.
komentarz 6 stycznia 2018 przez Mateusz Kołodziej Użytkownik (690 p.)
tutaj chodzi o to że w tym USB jest większa moc prądu więc o ile dany sprzęt to akceptuje to będzie szybciej niż w pozostałych ale bez różnicy który port wybierzesz do ładowania to i tak będzie ładował.Jak masz jeszcze jakieś pytania co do tego to wal śmiało!
komentarz 6 stycznia 2018 przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
Dziękuję za pomoc. Chyba nie mam już więcej pytań :)
komentarz 6 stycznia 2018 przez Mateusz Kołodziej Użytkownik (690 p.)

Ok miłej zabawy nowym sprzętemwink.

Pzdrawiam

Mateusz

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,396 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,520 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

93,740 zapytań

142,675 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...