• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zagadka obrazkowa - podobno dla programistów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,426 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Werlock Użytkownik (580 p.)
Drodzy forumowicze,

znalazłem ostatnio stronę: http://weblog.infopraca.pl/2012/08/3-rodzaje-testow-logicznych-w-rekrutacji/

 

Zawiera 3 przykładowe pytania z jakiegoś testu rekrutacyjnego na logiczne myślenie. Jestem ciekawy Waszych odpowiedzi, szczególnie 3 pytania.

 

Druga sprawa - co sądzicie o tego typu testach?
komentarz 6 stycznia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)

Nie wiem czy mają faktycznie te testy aż takie duże znaczenie przy rekrutacji, ale ja tam lubię zadanka typu to 3 pytanie laugh

obstawiam, że B devil

komentarz 6 stycznia 2018 przez Werlock Użytkownik (580 p.)
IMO,

1. C

2. B

3. C

Nie pasuje mi w 3 b, to że to nie jest kwadrat, bo dolna połowa ma mniejszą szerokość. Ale pewności nie mam, dlatego popełniłem ten topic na forum.
komentarz 6 stycznia 2018 przez chucksqll Stary wyjadacz (12,930 p.)
Nie rozumiem dlaczego w pierwszym powinno być C, wytłumaczysz, bo według mnie skoro na początku jest 326, przychodzi etap redukcji o 8 procent. Czyli mamy wtedy 326*0,92 potem przychodzi etap zatrudnień i ilość 326*0,92 powiększamy 1,08 raza, czyli 326*0,92*1,08, co nie jest ta sama liczba co 326.

2.B

3.B(poniekąd też pasuje mi odpowiedź C)
komentarz 6 stycznia 2018 przez Werlock Użytkownik (580 p.)
Odpowiedź C to 324. D to 326. A też w sumie zapytam z ciekawości, co w tym 3B, że Twoim zdaniem jest poprawne (bo z dedukcji zostało mi B i C - wybrałem C.
komentarz 6 stycznia 2018 przez chucksqll Stary wyjadacz (12,930 p.)

Znaczy właściwie to chciałem napisać zamiast

3.B(poniekąd też pasuje mi odpowiedź C)

to 

2.B(poniekąd też pasuje mi odpowiedź C)

w trzecim C by pasowało, gdyby zamienić miejscami klocek środkowy z środkowym dolnym.

Spójrz jak się zmienia położenie krzyżyka, idąc z dołu do góry tak jak wskazówki zegara.

Dlatego powinna być odp. B żeby pasowało

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2022 w Matematyka, fizyka, logika przez YNK3 Nowicjusz (120 p.)
+9 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
pytanie zadane 6 października 2019 w Nasze projekty przez Leaf Początkujący (280 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 530 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez ewamil Nowicjusz (130 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...