• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gulp - walidacja kodu JS, HTML i SASS (CSS)

0 głosów
69 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Sumer Nowicjusz (140 p.)
Hej, szukam jakichś prostych pluginów do gulpa dzięki którym będę mógł przeskanować kod w poszukiwaniu błędów głównie w składni kodu.

Znalazłem kilka opcji, ale nie wiem które będą najciekawsze dlatego prosiłbym o jakąś podpowiedź.
1
komentarz 4 stycznia 2018 przez Nicolaus Dyskutant (9,780 p.)
Nie wiem jak jest w przypadku reszty, ale w SASS'ie jeśli będzie jakiś błąd to będzie o tym informacja w CMD
komentarz 5 stycznia 2018 przez rafal612b Nałogowiec (43,140 p.)
Do java script możesz wykorzystać lintery do większości edytorów jest możliwość dodania pluginu. Zapewni ci to znalezienie błędów szybciej. W ramach dodatkowego zabezpieczenia możesz dodac takie lintery do git hook aby nie commitować niepoprawnego kodu. Gulp nie powinien sie tym zajmować moim zdaniem.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 42 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Pogix Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 140 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez XDdomino Użytkownik (680 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

63,181 zapytań

109,416 odpowiedzi

228,572 komentarzy

42,835 pasjonatów

Przeglądających: 201
Pasjonatów: 12 Gości: 189

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...