• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gulp - walidacja kodu JS, HTML i SASS (CSS)

0 głosów
72 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Sumer Nowicjusz (140 p.)
Hej, szukam jakichś prostych pluginów do gulpa dzięki którym będę mógł przeskanować kod w poszukiwaniu błędów głównie w składni kodu.

Znalazłem kilka opcji, ale nie wiem które będą najciekawsze dlatego prosiłbym o jakąś podpowiedź.
1
komentarz 4 stycznia 2018 przez Nicolaus Dyskutant (9,780 p.)
Nie wiem jak jest w przypadku reszty, ale w SASS'ie jeśli będzie jakiś błąd to będzie o tym informacja w CMD
komentarz 5 stycznia 2018 przez rafal612b Nałogowiec (46,000 p.)
Do java script możesz wykorzystać lintery do większości edytorów jest możliwość dodania pluginu. Zapewni ci to znalezienie błędów szybciej. W ramach dodatkowego zabezpieczenia możesz dodac takie lintery do git hook aby nie commitować niepoprawnego kodu. Gulp nie powinien sie tym zajmować moim zdaniem.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 52 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w JavaScript, jQuery, AJAX przez Pogix Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez XDdomino Użytkownik (680 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

65,732 zapytań

112,374 odpowiedzi

237,245 komentarzy

46,693 pasjonatów

Przeglądających: 251
Pasjonatów: 8 Gości: 243

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...