• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki internet mobilny.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,124 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Witam, musiałem zmienić usługodawca internetu, ponieważ co chwile traciłem połączenie. Zakupiłem modem z LTE i RedBull Mobile Energy, jako internet. Słyszałem, że jest podobno 100GB LTE za darmo i to jest prawda. Tylko to musiałaby być oferta RedBull Mobile, a nie RedBull Mobile Energy. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tej oferty, gdzie jest te 100GB LTE. No i teraz pytanie do was. Z jakiego wy internetu korzystacie i co polecacie. Ogólnie teraz w RedBull Mobile Energy mam coś takiego, że za doładowanie za 50zł dostaję 20GB w gratisie. I jeszcze mogę sobie wykupić internet 6GB za 20zł. Bardzo szybko wykorzystuje te pakiety.

Jaki internet mobilny polecacie ?
komentarz 22 czerwca 2018 przez profsor500 Użytkownik (610 p.)
Najlepiej się dowiedzieć, jakąś jakość połaćzenia oferują operatorzy w twojej okolicy. Ja miałem np PLAY, nadajnik z 500m od domu i max transfer 20/20 Mb/s, więc lipa jak LTE.
Plus to już szkoda gadać...
Z internetem mobilnym jest ta bolączka, że jest droższy per GB niż po kablu, często ma ograniczenia np 100GB a późneij prędkość spada do 1Mb/s czy kilku kb/s...
Ja osobiście nie znalazłem nic non-limit i olałem sprawę, teraz mam Orange (którego nienawidzę z całego serca, duszy i czego się da) 6Mb/s, ale bez limitów.. za 2-3 mies już ma być światłowód, więc będzie fajnie

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2018 przez rifster Początkujący (320 p.)

Cześć,

Rzuć okiem tutaj: LINK
Wątek jest już bardzo rozbudowany ale powinieneś znaleźć jakieś dodatkowe wskazówki.

Pozdrawiam,

Waldek

komentarz 4 stycznia 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, dzięki
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez adampe Nowicjusz (140 p.)
U mnie żaden nie działa szybciej niż 20/20 Mb/s, dlatego też się poddałem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 511 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez james30k Bywalec (2,260 p.)
+3 głosów
10 odpowiedzi 2,071 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez michal Mądrala (5,560 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 256 wizyt
pytanie zadane 8 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez krulz Nowicjusz (120 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...