• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie dotyczące kanału YT.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
219 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2018 w Egzaminy zawodowe przez Online213 Nowicjusz (130 p.)
Czy w przyszłości pojawią się poradniki dotyczące zawansowanej konfiguracji windows 10 ? Chodzi o komendy, również o opis do czego służy np. edytor lokalnych zasad grup. Głownie poradnik przed egzaminem e.15.
komentarz 2 stycznia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Pytania odnośnie działania kanału Pasja Informatyki sugeruję zadawać jego autorom i zarazem właścicielom - forum jest miejscem, w którym gromadzi się dużo obszerniejsza społeczność, a wcześniej wymienione osoby zaglądają tu sporadycznie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
Podepnę się pod pytanie, ale ja zapytam o poradnik dotyczący Linuxa. Oraz o kurs Bootstrapa. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to z góry dziękuje.
1
komentarz 2 stycznia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Nie chcę tutaj wtrącać się w czyjąś pracę, ale uważam że tych wszystkich kursów i serii tak zostało rozpoczętych zbyt dużo - przy tej ilości już trochę ciężko mówić o jakiejś regularności w pojawianiu się nowych odcinków z danej serii (czego oczywiście nikomu nie mam za złe, bo to raczej forma hobby i przyjemności owe nagrywanie filmów i nikt nie ma tyle czasu by nagrywać po kilka godzin dziennie), więc raczej nie spodziewałbym się prędko nowych kursów na tym kanale (ale może się mylę, kto wie wink).

A materiałów jest wbrew pozorom bardzo dużo do nauki, tylko trzeba umieć je znaleźć i z nich korzystać.

komentarz 2 stycznia 2018 przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
Oczywiście że jest ich masa i chwała twórcą za to. Moje pytanie było tylko spowodowane chęcią poznania dalszych planów na kanał i ciekawością czy te tematy zostaną w przyszłości poruszone. A tak to mam podobne zdanie jak Ty.
1
komentarz 2 stycznia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tutaj znajdziesz trochę informacji na temat rozwoju kanału: https://patronite.pl/pasja-informatyki

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2019 w Nasze poradniki przez Vromix Początkujący (410 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 566 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w Nasze poradniki przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 249 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2019 w Sieci komputerowe, internet przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...