• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wysłać stronę na serwer?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
532 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez aspibond777 Początkujący (290 p.)
Cześć! Mam do was takie pytanie.

Jak wy wysyłacie strony na serwer? Bo ja chciałem użyć FileZilli. Ale to cholerstwo nie chce mi wysłać plików na serwer.
komentarz 2 stycznia 2018 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
A jaki błąd Ci wyskakuje? Co się dzieje, że nie możesz wysłać?

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Również używam FileZilli, uruchom ponownie i sprawdź czy podałeś prawidłowe dane logowania do FTP
komentarz 2 stycznia 2018 przez aspibond777 Początkujący (290 p.)
No podałem serwer, nazwę uzytkownika, hasło. Tylko nazwy portu nie podałem
komentarz 3 stycznia 2018 przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
Serwer SSH port 21 FTP port 22. Chyba, że zmieniałeś porty.
komentarz 3 stycznia 2018 przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
I spróbuj przenieś się na WinSCP sam korzystam od ponad 3 lat.
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
total commander też jest ok (wystarczający)

niektóre technologie mają dedykowane narzędzia do publikacji na serwerze, przykładowo asp.net (można wrzucać pliki przez ftp, ale może zrobić wszystko za ciebie automat po podaniu adresu i danych logowania)
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez mRQwerTY Użytkownik (940 p.)
Port wpisz 21. Oprócz tego sprawdź czy masz odblokowany port 21 w zaporze sieciowej i w routerze.
0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2018 przez gielo Użytkownik (720 p.)
Filezilla działa poprawnie. Nie napisałeś na jaki serwer chcesz te pliki wysłać.

Problem jest np. z serwerami Home ale nie tylko. Skonfiguruj sobie połączenie poprzez menagera stron (to ta ikonka z trzema komputerami w sieci po lewej stronie) aplikacji Filezilla i tam gdzie masz szyfrowanie, wybierz Używaj tylko zwykłego FTP (niepewne).

Może to właśnie jest Twój problem ?

Portu nie musisz podawać jeśli serwer działa na standardowych portach FTP. Program przypisuje go wtedy domyślnie. Jedyne co musisz podać to prawidłowy serwer, login i hasło.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 377 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2015 w HTML i CSS przez cjve Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 878 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...