• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakieś strony z memami dla informatyków/programistów?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,058 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Znacie jakieś takie? Lubię oglądać memy, ponieważ lubię się śmiać. A takie zwyczajne memy mnie już nie bawią. Jak ktoś coś wie to prosiłbym o adres takiej strony.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

The coding loveheart

When a small modification in my code makes everything crash

komentarz 2 stycznia 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Oj jaki ten gif prawdziwy.
komentarz 2 stycznia 2018 przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)

A foki wiedzą co to testy jednostkowe? laugh

komentarz 2 stycznia 2018 przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)
Jak to mówi stare przysłowie "Gdyby foka testy jednostkowe pisala to by się nie sturlała"
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2018 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Nie tylko memy https://devrant.com/
komentarz 12 stycznia 2018 przez Edmund Zdun Nowicjusz (140 p.)

Za dobre memy wynagradzają tylko na biretyoung.pl. Też szukałem konkursów na memy, ale rynek niezagospodarowany zupełnie, a jednak memy nabijają mnóstwo oglądalności, więc wszystkim powinno się opłacać. Nagrody u nich też spoko, i droższe i tańsze. Zależy od dnia. Naprawdę duża szansa na wygraną. Niedawno kilku głosów zaledwie mi zabrakło do głównej, a uważam, że wielkiego talentu do komentowania nie mam xD

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 289 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 297 wizyt
+22 głosów
5 odpowiedzi 1,048 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w Offtop przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,642 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...