• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z instalacja systemu windows 10

VPS Starter Arubacloud
–2 głosów
5,136 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2017 w C i C++ przez Kacper Szymański Nowicjusz (140 p.)
Wczoraj zacząłem resetowanie komputera z Windowsem 10 do ustawień fabrycznych i zaczęła mi sie instalacja wyłączyłem komputer przy komunikacie instalacja systemu Windows 1% i włączyłem go dziś rano i wyskakują mi komunikat w stylu "Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom" I robiłem to kilka razy aż w koncu postanowiłem poszukać w internecie rozwiązania problemu i skorzystałem z tej porady :
Jesli wam sie wyswietli ten komunikat nacisnijcie SHIFT+F10 otworzy sie wiersz polecen ...wystarczy wpisac regedit i nacisnac enter otworzy sie kolejne okno wybieracie HKLocalmachine/SYSTEM/SETUP/STATUS/childcompletion i klikacie na setup.exe zamieniacie 1 na 3 enter i po sprawie komputer uruchomi sie ponownie i problem zniknie
Od jakiegoś czasu ładuje się a po jakiś czasie wyskakuje instalacja win 10 64% i uruchamia sie ponownie i to samo tak na okraglo i nic pomocy!!!
Nie mam płyty z Windowsem był w komputerze wygrany to jest Windows 10 64 bit i prosze o wytłumaczenie bo jestem zielony z informatyki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2018 przez shy_fox Gaduła (4,320 p.)
Chaotycznie napisane..

Sprawdź stan dysku z poziomu programu/biosu

http://traxter-online.net/diagnostyka-dysku-twardego-z-boot-plyty/

Jeśli jest zły, dysk do wymiany/naprawy, jeśli jest dobry nagraj na bootowalne urządzenie poprawny obraz systemu (nie sciągnięty z ruskiej strony free windows) a jakiś który jest pewny w swoim działaniu i zainstaluj czyszcząc podczas instalacji partycję z poprzednim systemem, powinno podziałać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 967 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,886 wizyt
–3 głosów
4 odpowiedzi 1,098 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...