• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Strona źle się wyświetla na telefonie html css

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,315 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2017 w HTML i CSS przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
zamknięte 31 grudnia 2017 przez ziomek7
Witam, próbowałem napisać responsywną stronę. Problem, który mam to wysokość strony na telefonie. Pod kafelkami jest jeszcze dużo wolnego miejsca. Jak zmienić wysokość strony zeby na telefonie nie było tyle wolnego miejsca?

Wgl czy kod jest dobrze napisany?  https://jsfiddle.net/5fLcxsd5b/
komentarz zamknięcia: problem rozwiazany

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
wybrane 30 grudnia 2017 przez ziomek7
 
Najlepsza
kolumny 4,5 i 6 mają margin-top:100px; a wraz ze zmianą rozdzielczości nic z nimi nie robisz dlatego odległość pozostaje taka sama. Co do jakości kodu nie będę oceniał ponieważ sam, jak  na razie, zrobiłem zaledwie dwie strony w których sam napisałem responsywność, później przeszedłem na Bootstrapa, co prawda wyszły dobrze ale idealnie nie jest :)
komentarz 30 grudnia 2017 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
ale to co mam zrobic? chce zeby te kolumny zostały tak jak są. chodzi mi o to zeby znikneła luka na dole. W innych stronach obraz jest przyblizany
komentarz 30 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
chodzi Ci o poziomą lukę pomiędzy kafelkami?
komentarz 30 grudnia 2017 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
nie, to jest margines. chodzi mi o lukę w drugim rzedzie pod kafelkami (miedzy kafelkami a koncem strony. Na telefonie wyglada to nie estetycznie, dlugosc strony jest zbyt duza
komentarz 30 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
spróbuj może w głównym divie ustawić to padding-bottom i dać go ujemnego (nie zalecane chyba, ale działa) lub spróbuj się pobawić bottom. Nic samo z siebie się nie wzięło, włącz sobie inspektor w Firefox lub Chrom, przełącz na tryb responsywny i znajdziesz błąd
komentarz 30 grudnia 2017 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
Ok, dzięki za odp. popróbuje :)
komentarz 30 grudnia 2017 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
margin-bottom nie pomaga, kafelki są przesuwane poprostu do góry
komentarz 30 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
spróbuj margin-bottom na - tzn. margin-bottom: -20px;

Jeśli dasz po prostu margin-bottom to logiczne że je przesunie do góry
komentarz 30 grudnia 2017 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
juz poradziłem sobie modelując marginesami dla rozdzielczosci miedzy 1000px a 800px (@media)

dzięki za pomoc!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 616 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2018 w HTML i CSS przez Jayix Użytkownik (680 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,484 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 211 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,530 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...