• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór hostingu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
524 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez Mikołaj Użytkownik (780 p.)
zmienione kategorie 29 grudnia 2017 przez Arkadiusz Waluk
Witam,

Jakie hostingi polecacie? Zależy mi na szyfrowaniu HTTP, domenie najlepiej .pl i dosyć dużą pojemnością dysku.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 grudnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jeśli chodzi o domenę .pl to OVH. Jeśli chodzi o hosting i szyfrowanie to oczekujesz darmowego certyfikatu jak Lets Encrypt? Jak pamiętam był w OVH, ale z ich hostingu nie korzystałem. Znajomy od niedawna korzysta z Hitme.pl, jak widzę też mają darmowy certyfikat - jak na razie jest zadowolony. A z takich które certyfikatu darmowego nie oferują to chyba nadal Linuxpl.com (działa u nich m.in. nasze forum), chociaż zostali przejęci przez H88 to na razie jednak jest w porządku.
komentarz 30 grudnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cloudflare.com również ma darmowy certyfikat SSL i nie trzeba mieć vpsa.

0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
zależy co chcesz postawić na tym hostingu. Osobiści używam az.pl i domeny w nazwa.pl i jestem zadowolony. Jednak używam ich co najwyżej pod swoje projekty i tymczasowe strony. Z tego co wiem również dobry jest hosting od netmark.pl.

Jeśli potrzebujesz bardzo wydajnych serwerów pod duże serwisy to dobrym rozwiązaniem będzie serwer dedykowany, jednak jego koszty są już dość spore
1
komentarz 29 grudnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
az.pl i nazwa.pl to cholernie drogie (i nie warte tej ceny) firmy, nie polecam.
komentarz 29 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
to już zależy od potrzeb, ja używam hostingu komfort za 50 zł/rok i nie masz transferu, bazy danych bez limitu i 100GB przestrzeni dyskowej, jak dla mnie jest ok. A nazwa.pl...niektóre domeny są za free a niektóre za kilka zł, są oczywiście i te droższe :)
komentarz 29 grudnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
50 zł pewnie za pierwszy rok, każdy kolejny to będzie kilkaset złotych ;) W Nazwie domeny podobnie - za free albo kilka złotych na pierwszy rok, każdy kolejny w przypadku domeny .pl to będzie około 130 zł i blokada transferu dopóki przynajmniej raz jej w tejże kosmicznej cenie nie opłacisz. Więc to są tylko chwyty, rzekome "promocje", które nie są ani trochę korzystne.
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2018 przez janek09345 Nowicjusz (180 p.)
Ja korzystam z https://www.cal.pl

po 1 TANIO

po2 POMOCNI

po 3 jestem zadowolny z ich usług

sam korzystam z ich usług i testowałem juz sporo firm oferujace hostingi i serweru ten moge polecic z czystym sercem jak na razie mnie nie zawiódł

https://www.cal.pl

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 214 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 359 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez niezalogowany

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...