• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Padł cały system?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,009 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w Urządzenia mobilne przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
Witam dwa dni temu zrootowałem telefon Samsunga J5 (SM-J500FN. Po zrootowaniu wyłączyłem debugowanie usb.

Dziś próbując włączyć telefon pojawił mi się komunikat "fix custom binary blocked by frp lock" telefon nie chciał się włączyć. Później coś pokombinowałem i telefon się włącza tylko i wyskakują mi opcje Android Recovery i opcje 1. Reboot system now 2. Reboot to bootloader itp żadna z opcji nie działa. Wyskakuje błąd "dm-verity verification failed... E: failed to mount /system (Invalid argument)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Prawdopodobnie musisz od nowa zainstalować Androida
komentarz 29 grudnia 2017 przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
Tylko problem z tym, że nie mam debugowania włączonego na telefonie
komentarz 29 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Przy rozruchu telefonu Power + volume up lub down, wszystko zależy od modelu, przechodzisz do ustawień i tam sobie wybierasz. W sumie jeśli nigdy nie instalowałeś systemu od nowa to polecam dać tel komuś kto się na tym zna i się "przyuczyć" bo w przypadku telefonu nie działa to tak prosto jak z kompem i możesz uśmiercić na dobre swoje przedłużenie ręki :D

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...