• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jarta graficzna nie jest wykrywana

0 głosów
44 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Glitch Nowicjusz (120 p.)
Wymieniłem karte graficzną na nową dobrze podłączyłem wszystko się kręci ale zamiast tej w menadżerze urządzeń wyskakuje mi zintegrowana a obecnej nie ma nawet w innych urządzeniach do tego jak próbowałem w biosie to w zakładce w której zmienia się godzine itd nie miałem żadnych innych opcji prócz zmieniania godziny karta to Radeon HD 6950 proszę o pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2017 przez Jedras Maniak (54,880 p.)
Sterowniki najnowsze (kompatybilne z systemem operacyjnym) do karty zainstalowałeś ?
komentarz 28 grudnia 2017 przez Glitch Nowicjusz (120 p.)
Nie mam jak ich zainstalować gdyż amd driver nie wykrywa mi karty i nie ma jej w menadzerze urządzeń

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 99 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (10,600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 41 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,043 zapytań

110,434 odpowiedzi

231,279 komentarzy

47,815 pasjonatów

Przeglądających: 174
Pasjonatów: 1 Gości: 173

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...