• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prosta strona oparta na Bootstrapie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,639 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Nasze projekty przez Danrox Bywalec (2,370 p.)

Witam wszystkich.

Ostatnio zacząłem przeglądać różne oferty pracy na stanowisko Junior FED i przy niektórych ofertach natknąłem się na wymaganie znajomości frameworku Bootstrap. Przeważnie sam zajmowałem się responsywnością strony, ale teraz postanowiłem spróbować stworzyć prostą stronę za pomocą Bootstrapa.

Link do repozytorium: https://github.com/Danroxx/FotoMan-Test

Link do strony: https://danroxx.github.io/FotoMan-Test/index.html

Wiem, że sam framework ma wielu zwolenników, jak i przeciwników, ale bardziej mnie interesuje jak często jest on wykorzystywany w pracy i jak ? Czy wykorzystuje się cały framework, czy tylko siatkę grid ?

Będę wdzięczny za wszelkie rady i odpowiedzi. Dzięki yes

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2017 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Bootstrapa wykorzystuje się dość często, chyba nawet bardzo często. Sam fakt że jest wbudowany w większość większych frameworków php, do tego należy dodać że z jego użyciem można zbudować stronę praktycznie bez używania własnych stylów. Jeśli chodzi o wykorzystanie w pracy to to już raczej zależy od osoby. Osobiście staram się wykorzystać jak najwięcej, skoro ma się go już podpiętego do strony to chyba głupio byłoby tego nie wykorzystać i pisać samemu coś co ma się już gotowe, np okienka pop up. Oczywiście często nadpisuje się też gotowe klasy tak jak np buttony ponieważ te gotowe nie odpowiadają, masz np gotowy kształt i to ci odpowiada ale kolor nie jest odpowiedni, dopiszesz sobie jedną linijkę zamiast pisać 10 czy 15. Wszystko też zależy od projektu nad jakim pracujesz, jeśli stronka jest mała to dodawanie do niej bootstrapa może nie mieć sensu, ale jeśli masz duży/bardzo duży projekt...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez rice Początkujący (440 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 474 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2019 w Nasze projekty przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 420 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...