• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zarabianie przez internet

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
765 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
Witam. Szukam stron/aplikacji gdzie mogę trochę dorobić chodzi mi o wypłaty najlepiej w paypal np klikanie w reklamy, płatne ankiety wiem że wiele z tego nie zarobię ale im więcej takich stron wypłacalnych tym więcej zarobię

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2017 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
NIe lepiej porozdawać ulotki czy pójść do normalnej pracy? przecież z takiego "zarabiania przez internet" wyjdzie drożej cie prąd no dobra może zarobisz jakieś grosze
komentarz 24 grudnia 2017 przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
Po pierwsze to nie mam 15 lat żeby chodzić i rozdawać ulotki a po drugie pytałem o sposoby zarabiania przez internet a nie jak można sobie dorobić na ulotkach czy innych podobnych sposobach
+1 głos
odpowiedź 24 grudnia 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Jak prąd darmowy, to może by tak kopaniem jakiejś kryptowaluty się zainteresować? Oczywiście dużo tego nie wykopiesz, ale myślę że będzie tego więcej niż z klikania w reklamy.
komentarz 24 grudnia 2017 przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
Chodzi mi bardziej o klikanie reklam, czytanie maili z tego co słyszałem to sejfik płaci ale dziennie kilkanaście groszy można wyciągnąć chyba że są jakieś inne sposoby na tej stronie głównie chodzi mi o wypłacanie w systemie paypal im więcej takich stron znajdę tym większy zarobek, ostatnio zacząłem używać applike wpłaciłem 6 zł ale przyszło 4 gr tylko na konto mimo że karta została połączona z paypal wie może ktoś o co chodzi i czy dostanę resztę?
+1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2017 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Nie lepiej zastanowić się co umiesz robić i komuś pomóc przez internet?

Jest masa osób szukających np kogoś od klepania grafiki, jakichś podstawowych programów (np przepisywanie czegoś), prostych stronek

Odradzam szukanie zleceń na stronach typu freelanceria i oferia, według mnie najlepszym sposobem jest po prostu wystawienie ogłoszenia na kilku forach tematycznych + olx.
Napisz szczerze w czym czujesz się dobry, jakie miałeś z czym kontakty itd.
Wbrew pozorom, jeśli dorwiesz dobrą ofertę, jesteś w stanie na np zwykłym powtarzaniu jednej czynności (np ręczne wklepywanie pozycji czegoś do programu) zarobić całkiem fajne pieniądze (stawka godzinowa).

Sporo osób w tym wieku lubi np bawienie się grafiką albo montażem filmów, a sporo osób potrzebuje kogoś, kto zrobi im np proste grafiki - np miniaturki do filmów na youtube, albo przerobienie kilku zdjęć na strone internetową - taka śmieciowa praca, która jest potrzebna, a nie każdy ma czas na wykonywanie jej. Przykładowo wielu osobom nagrywającym filmy na YT bardziej opłaca się jedynie nagrywać filmy, a montaż + miniaturki oddać innym osobom, bo zabiera zbyt dużo czasu i energii, względem późniejszych zarobków (nagrywając w tym czasie następny film zarobi więcej, niż gdyby w tym czasie sam robił miniaturki + montaż filmu).

Tylko uważaj, bo wbrew pozorom, spora część rynku działa w szarej strefie (prościej o prace ale też prościej zostać oszukanym + państwu się to nie opłaca, więc jeśli masz opcję pracy na umowę - wybieraj umowę, tym bardziej że na umowie o dzieło też można łatwo dostać fajne pieniądze)
0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2017 przez iNakeii Obywatel (1,030 p.)
edycja 23 grudnia 2017 przez iNakeii

dogry.pl lub bananki.pl

Tam możesz grać w gry (bananki.pl) lub wypełniać inne zadania (dogry.pl) i wymieniać je na nagrody (psc, gry, skiny)

 

PS: specjalne klikanie w reklamy (nawoływanie do tego) jest przez google zakazane

[EDIT 1:] DOGRY.PL wysyła reklamy na email 

komentarz 23 grudnia 2017 przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
mam konto na dogry ale szczerze wolę gamehag bananki też kojarzę

zacząłem używać applike wypłaciłem już 6 zł ale na dłuższą mete to się nie opłaca bo mało aplikacji a jak już są to mało punktów daje

tak samo z ermail mam tam konto od kilku lat a tylko nie całe 90 zł na koncie
komentarz 24 grudnia 2017 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Z reguły takie rzeczy są mało opłacalne.
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 25 grudnia 2017 przez jpacanowski

Strata czasu i nerwów na jakieś klikanie.

Włącz sobie lepiej w osobnej zakładce i kop Monero... Wcześniej oczywiście się zarejestruj aby kopać pod swoje konto. Monero jest zoptymalizowane pod CPU.
https://coinhive.com/

Ma większe zalety od Bitcoina, m.in. ulepszony i bezpieczniejszy algorytm, wymaga mniejszej mocy obliczeniowej, i zoptymalizowany jest pod CPU, jednak wymaga procesor minimum 64-bit.

Dopiero kopię od dwóch dni i jestem zadowolony. Jestem na dobrej drodzę do 0.3 XMR (~$92).

Proponuję jednak ściągnąć dedykowaną natywną aplikację, bo wydajność poprzez WebAssembly spada o około 30%.
https://getmonero.org/downloads/

Ja jednak póki co, kopię online bo mogę co chwilę zarządzać ilością wykorzystania wątków oraz wydajnością od 10 do 100%.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Sysiunia Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 461 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez MegaaSoft Obywatel (1,430 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...