• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ładowanie się programów - zawieszanie ich / ciągłe ładowanie bez końca

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,223 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Hajp Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 23 grudnia 2017 przez Hajp

Cześć Wszystkim! Od kilku dni mam pewien problem i nie wiem czym on jest spowodowany, mianowicie:

Kiedy włączam aplikacje takie jak: Steam, CyberGhost, Camtasia  Studio i podobne to okienka ładowania, w

przypadku Steam wyglądające tak:

Po prostu się zawieszają, akurat ten pasek Steamowy cały czas się rusza, ale nic się nie dzieje i może tak godzinami. Proszę o pomoc - zazwyczaj sam rozwiązuję takie problemy, ale tutaj? Nie mam pojęcia. Inne programy takie jak: Discord, gry np. GTA San Andreas działają bez zarzutu. Aczkolwiek Discord (chyba większości znany komunikator głosowy) ładuje się bardzo wolno. 

Jestem na Win 10.

komentarz zamknięcia: Lepszym rozwiązaniem będzie po prostu zrobić format komputera.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2017 przez niezalogowany
Siema,

moim zdaniem z tak rzadko występującym problemem nie ma co się pieprzyć - format/przywracanie/ustawienia fabryczne, a jeżeli nadal problem będzie występował, to trzeba sprawdzić dysk i ram.
komentarz 23 grudnia 2017 przez Hajp Nowicjusz (120 p.)
Nurtuje mnie czym problem jest spowodowany, więc nie. W ostateczności - tak.
komentarz 23 grudnia 2017 przez niezalogowany
Jeżeli nie dysk i ram, to wirus albo corrupted system.
komentarz 23 grudnia 2017 przez Hajp Nowicjusz (120 p.)
Wirus to to nie jest. Żadna usługa lub inny program też nie blokuje bo sprawdzałem każdy z kolejna. Może sterowniki czy coś? Ale to bez sensu, gry działają normalnie.. ehh..
komentarz 23 grudnia 2017 przez niezalogowany
Moim zdaniem w pierwszej kolejności należołby wkluczyć "corrupted system" :P Potem ram i dysk.
komentarz 23 grudnia 2017 przez niezalogowany
Jak masz podział w systemie? Jeżeli systemowy waży niewiele, to zawsze możesz sklonować za pomocą np Clonezilla, potem zainstalować nowy system i jeżeli się okaże, że była to wina systemu, to przywrócić ten zepsuty i się pobawić : P
komentarz 23 grudnia 2017 przez Hajp Nowicjusz (120 p.)

Tak patrzę, że biorę  sfc /scannow w konsolke za pomocą Admina, to nawet to nie działa.

Że niby jakiś proces już to robi - ja się poddaje, to jest patologia. Robię format.

image

komentarz 23 grudnia 2017 przez niezalogowany
A nie miałeś może aktualizacji? Ostatnio się pozmieniało, bo Windows ma teraz dwa jądra - swoje i linux. Pewnie coś poszło nie tak.
Ostatnio dzieją dzię dziwne rzeczy. Jak podłączam myszke, to zawsze mi ethernet restartuje : D
komentarz 23 grudnia 2017 przez Hajp Nowicjusz (120 p.)
Ja nawet nie mogę aktualizacji wyszukać bo kręci się godzinami, nic nie działa jak trzeba. Nie wiem, w każdym razie robię formacik i dziękuję za próbę pomocy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,651 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 156 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...