• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Flying Emoticon - zręcznościowa gra ANDROID

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Nasze projekty przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)

Witam. Przedstawiam moją grę Flying Emoticon. Ostatnio bardzo dużo osób używa Emotek więc postanowiłem zrobić grę, w której wcielamy się w postać uśmiechniętej Emotki i za zadanie mamy utrzymać się w locie jak najdłużej, zdobyć jak największą ilość punktów omijając różne przeszkody. Gra została zrobiona w programie Unity3D. Starałem się aby zrobić łatwe sterowanie i odpowiednią fizykę gry. Włożyłem sporo pracy w tą grę i myślę, że wygląda ciekawie. 

Gra jest dostępna pod tym linkiem:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DoKoGames.FlyingEmoticon

Jakie są wasze opinie po zagraniu w "Flying Emoticon"? Oceniajcie, krytykujcie. Odpowiem również na pytania.

 

Pozdrawiam

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
edycja 23 grudnia 2017 przez JAKUBW

To ja trochę skrytykuję:

  1. W Google play ,,Zawiera reklamy", co prawda mam Adblock i nie widzę ich ale to nie był dobry pomysł.
  2. 60 MB zajmuje w pamięci - rly? Taka prosta gra i 60MB?
  3. Brak jakichkolwiek animacji
  4. Na Moto G3 mam jakieś 20 fpsów - dla porównania WOT Blitz z dużo większą ilością szczegółów, masą obiektów i obliczeń działa 40-50. Także coś tu jest nie tak.
  5. Gwiazdki (te ,,cząsteczki wylatajace") nagle się pojawiają, lecą i nagle znikają.

 

komentarz 23 grudnia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
A jak ma zarobić jeśli nie z reklam?
komentarz 23 grudnia 2017 przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)
Dziękuję za opinie. Postaram się na nią odpowiedzieć. 1. Tak jak napisał KubenQPL bez reklam nie da się nic zarobić. Ciężko znaleźć aplikacje, która nie ma reklam, ponieważ deweloperzy dużo pracują nad swoimi grami i chcą mieć chociaż niewielkie wynagrodzenie za swoją pracę. Tym bardziej u mnie w trakcie tej gry nie ma żadnej reklamy, która by przeszkadzała w grze. Podczas gry żadna reklama nie przeszkodzi graczom. Pojawia się tylko po przegranej i to nie za każdym razem tylko raz na jakiś czas. 2. Gra jest prosta tylko pod tym względem, że trzeba po prostu omijać przeszkody, a jest ich sporo. Jest dużo modeli, wysoka rozdzielczość, dzięki czemu gra graficznie nie wygląda źle. Dźwięki, muzyka o dobrej jakości żeby nie trzeszczało w głośnikach. To wszystko niestety wpływa na rozmiar gry. Podczas pobierania gra ma niespełna 31MB. Na taką grę nie jest to dużo. 3. Jeśli chodzi o animacje to oczywiście są... wiele obiektów np. spada z góry gdy się do nich zbliżamy, migające lasery, których nie można dotknąć. Widocznie nie grałeś w tą grę wystarczająco długo aby zauważyć animacje. Jest też taki moment w grze, gdzie po zebraniu kluczy otwierają się wrota... wszystko to jest zrobione za pomocą animacji. 4. Cały czas pracuję nad płynnością gry. Przy dużej ilości przeszkód (modeli) nie jest to łatwe. 5. Te jak to nazwałeś "cząsteczki wylatające" są zrobione specjalnie aby się pojawiały i znikały i nie jest to zrobione bez powodu. Wystarczy zauważyć że te gwiazdki pojawiają się za każdym stuknięciem w ekran. Jest to zamierzona przeze mnie czynność, która urozmaica grę, a po chwili muszą zniknąć bo za dużo by ich było i przeszkadzałyby w trakcie gry. Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2019 w Nasze projekty przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 166 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Yiome Obywatel (1,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 18 października 2017 w Nasze projekty przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...