• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Połączenie użytkownika kontrolnego - Error (PhpMyAdmin)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
169 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2017 w SQL, bazy danych przez PrzemysławJ Początkujący (270 p.)

Witam, jestem początkującym programistą Webowym, jeśli podałem zły temat lub treść już była to proszę mnie przekierować ..otóż mój problem jest taki, że kiedy loguję się do bazy danych (Na Hostingu) nie XAMPP to wyskakuje mi następujący błąd, nigdy go nie widziałem szukałem w internecie poradników na temat jak go rozwiązać jednak nie zrozumiałem żadnego z nich :/ otóż wyskakuje mi następujący błąd przy logowaniu do bazy danych: Zdjęcie

Naprawdę nie wiem jak go naprawić, a nie chcę przerywać swojej nauki kontaktu z żywym Hostingiem gdzie korzysta on z bazy danych i widzą to inni lub z tego korzystają :/

Proszę o pomoc, ponieważ naprawdę mi zależy aby kontynuować moją dalszą przygodę z programowaniem BackEnd'owym i nie zniechęcić się do tego...
Z góry przepraszam za zawracanie Państwu głowy

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
wybrane 17 grudnia 2017 przez PrzemysławJ
 
Najlepsza
Większość darmowych hostingów blokuje możliwość połączenia z bazą z zewnątrz. To znaczy, że masz dostęp do bazy tylko i wyłącznie z ich serwera.

Polecam również zmienić phpMyAdmin na razie innego klienta. Np. tego z PHPStorma, Sequel Pro albo CLI.
komentarz 17 grudnia 2017 przez PrzemysławJ Początkujący (270 p.)
Oglądałem film Pana Mirosława na którym przedstawiał jak opublikować stronę w sieci i jaki hosting wybrać, ja wybrałem ten darmowy i już widzę jak się kłaniają kolejne minusy poza tymi najważniejszymi jakie zostały wymienione na filmie, chyba zrobię tak jak Pan Zelent i Państwo tłumaczycie bym kupił sobie jakiś ten tańszy hosting :)

Dziękuję za odpowiedź
0 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Weź uciekaj z tego hostingu.. pewnie jakiś darmowy.
Zmień po prostu hosting, najlepiej jakiś najtańszy (bo 50 zł rocznie  to około 4zł mc...) a jak nie chcesz to odpal xampa i tam się baw ;)
Wtedy masz jakąś gwarancję, że to za co płacisz działa ;]

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 602 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2020 w SQL, bazy danych przez SprinT Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 598 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2018 w SQL, bazy danych przez Umbra Początkujący (360 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,215 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...