• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodawanie plików cookie PHP

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2017 w PHP przez Ryba2k Nowicjusz (140 p.)

Witam na wstępie chce zaznaczyć ze mam bardzo skromna wiedzę dlatego proszę o rozbudowaną odpowiedź (jak krowie na rowie) a mianowicie mam pytanie co dodać w tym pliku:

aby zmienić w utworzonym pliku cookie te argumenty:

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)

Wystarczy zerknąć do dokumentacji, aby poznać odpowiedź. 

komentarz 16 grudnia 2017 przez Ryba2k Nowicjusz (140 p.)

Hm okej tylko gdy zapisuje tak:to nie tworzy mi żadnego pliku cookie:

Co robię źle?

komentarz 16 grudnia 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Patrz na swój kod a na adres strony gdzie wchodzisz....

http://php.net/manual/en/function.setcookie.php#refsect1-function.setcookie-parameters

komentarz 16 grudnia 2017 przez Ryba2k Nowicjusz (140 p.)
a czy w miejscu ("www.exp.com") może stać obojętna domena?
komentarz 17 grudnia 2017 przez Ryba2k Nowicjusz (140 p.)

To moze inaczej co musze wpisac w setcookie(...) aby zmienić host

komentarz 17 grudnia 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)

Co prawda nigdy się w to nie bawiłem, ale wydaje mi się, że od tego jest parametr domain. 

Jak mówi dokumentacja:

The (sub)domain that the cookie is available to. Setting this to a subdomain (such as 'www.example.com') will make the cookie available to that subdomain and all other sub-domains of it (i.e. w2.www.example.com). To make the cookie available to the whole domain (including all subdomains of it), simply set the value to the domain name ('example.com', in this case).

Older browsers still implementing the deprecated » RFC 2109 may require a leading . to match all subdomains.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2018 w PHP przez Ryba2k Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,076 wizyt
–1 głos
3 odpowiedzi 427 wizyt
pytanie zadane 19 września 2016 w Nasze projekty przez yaro Początkujący (340 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...