• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zniknęły mi zdjęcia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
652 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2017 w Urządzenia mobilne przez Kuba Kamiński Nowicjusz (140 p.)
kupiłem kartę sd z chińczyka i postanowiłem przegrać na nią zdjęcia z telefonu. Zamiast kopiuj przeniosłem je. Podczas tej operacji wyskoczył jakiś błąd i zdjęcia wyparowały z karty sd oraz z telefonu było ich ponad 1000. Ktoś wie jak można je odzyskać?
komentarz 14 grudnia 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Spróbuj podłączyć kartę do kompa np. poprzez czytnik (ważne, żeby nie poprzez telefon) i odblokować widoczność plików ukrytych.

Miałem podobny problem dawno temu (jeśli dobrze pamiętam był to sony ericsson k800i, taki czarny chyba) i podczas kopiowania miałem pad baterii (tak wiem, wykazałem się wtedy inteligencją... :) i nie wiem dlaczego, ale część plików była widoczna dopiero po odblokowaniu plików ukrytych. Niestety nie udało mi się wszystkich odzyskać, niektórych nie mogłem przekopiować ale część się udało. Dodam tylko, że więcej plików widziałem po podpięciu karty do czytnika niż gdy podłączałem się poprzez tel.

Nie wiem czy w Twoim wypadku to też pomoże, ale spróbować warto :)
komentarz 14 grudnia 2017 przez Kuba Kamiński Nowicjusz (140 p.)
niestety nie podziałało lecz dziękuje za komentarz :/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2017 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
Istnieją sposoby na przywrócenie usuniętych plików zarówno z telefonu jak i z karty - ważne, żeby na urządzeniu NIC NIE ZAPISYWAĆ bo usunięte dane mogą zostać nadpisane - na youtube jest cała masa poradników, spróbowałbym najpierw pobawić się z kartą a jak się nie da to spróbować z telefonem (też może się dać) i tą drogą jest szansa na odzyskanie danych

Podobne pytania

+2 głosów
6 odpowiedzi 34,672 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez WoreK Początkujący (400 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 344 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2022 w Nasze projekty przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 316 wizyt
pytanie zadane 2 września 2020 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...