• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy do Unreal Engine da się zainstalować inny program niż Visual Studio 2017

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
368 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2017 w C i C++ przez Mikusbombro Użytkownik (990 p.)
Mam system Windows 8. I nie! Od razu mówię, że nie będę aktualizować systemu do 8.1. Problem jest taki, że niedawno zainstalowałem sobie Unreal Engine 4. Program przypomniał mi, że nie mam Visual Studio i, że muszę ściągnąć. A gdy pobieram wyskakuje, że Visual Studio nie jest do wersji Windows 8 i muszę zaktualizować system. Dlatego pytam się, czy da się do Unreal Engine 4 zainstalować inny niż Visual Studio program do pisania kodu c++? Za odpowiedzi z góry dziękuję.

P.S. Jeśli tym programem, który pójdzie na moim Windows 8 i będzie współdziałał dobrze z UE4 będzie inny Visual Studio, np. 2015 to oczywiście też.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2017 przez smg Użytkownik (760 p.)
Chyba najprościej byłoby ściągnąć starszą wersję VS. Np. 2013 ma wpisane że powinna działać na win 8. Tylko z oficjalnej strony chyba nie ściągniesz instalki, ja ostatnio też próbowałem i nie znajdowało pliku.
0 głosów
odpowiedź 5 maja 2020 przez Arcturus Bywalec (2,370 p.)

da się np w rider od jetbrains https://www.jetbrains.com/rider/.. Pewnie sa jeszcze jakieś inne, ale to już sam możesz sobie znaleźć.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 337 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 3,139 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 357 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2020 w C i C++ przez tonn204 Mądrala (7,440 p.)

92,832 zapytań

141,777 odpowiedzi

320,824 komentarzy

62,163 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...