• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie wykrywa kamerki/mikrofonu na stronie ome.tv

Object Storage Arubacloud
0 głosów
70,355 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez michal121954 Początkujący (260 p.)
Witam, mój problem polega na tym, że na stronie ome.tv (tylko na tej jednej konkretnej stronie) nie działa kamera oraz mikrofon. Strona jakby nie wykrywa tych urządzeń, choć u innych nie ma takiego problemu. W czym można doszukiwać się problemu? Ktoś wie jak to rozwiązać? pzdr.
komentarz 10 grudnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Próbowałeś użyć innej przeglądarki?
komentarz 10 grudnia 2017 przez michal121954 Początkujący (260 p.)
tak, próbowałem również na Mozilli, też nie działa, niestety
komentarz 11 grudnia 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
skoro dotyczy to tylko jednej strony to powinieneś się ich tam zapytać. Spróbuj zainstalować android studio i sprawdzić przy pomocy ich apki czy dalej kamerka działa. Jak nie to wina ewidetnie po ich stronie.

Zresztą z tego słyszałem to często rozdają bany jak leci, dosłownie.
komentarz 11 grudnia 2017 przez michal121954 Początkujący (260 p.)
a w jaki sposób można sprawdzić kamerkę w tym programie?
komentarz 12 grudnia 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
chodziło mi raczej o to żebyś sprawdził na androidzie, a można go emulować przy pomocy android studio lub ściągnąć port na PC i odpalić w live. Jeśli odpali to znak że problem może być u Ciebie jak nie to znaczy że coś u nich.
komentarz 12 grudnia 2017 przez michal121954 Początkujący (260 p.)
Dzięki wielkie, ale problem rozwiązał się sam, ach te uroki informatyki :)
komentarz 17 marca 2018 przez Krysti34 Nowicjusz (100 p.)
Witam.Mój problem polega na tym ze nie mam dostepu do kamery i mikrofonu na ome.tv { Google Chrome }Próbowałem wszystkich mozliwosci jakie znam i nic. Więc chciałbym sie dowiedzieć w czym tkwi problem. Zna ktoś sposób na rozwiązanie problemu ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2017 przez smg Użytkownik (760 p.)
A próbowałeś wejść w ustawienia przeglądarki:

I tam w zakładce prywatność i bezpieczeństwo (firefox) masz "uprawnienia" dotyczące i kamery i mikrofonu. Sprawdź czy nie masz tej strony www zablokowanej w tych ustawieniach.
komentarz 11 grudnia 2017 przez michal121954 Początkujący (260 p.)
Szczerze mówiąc, nie używam firefoxa (pobrałem tylko żeby sprawdzić czy działa), mimo wszystko i tak nie działa. Cały pic polega na tym, że wchodząc na podobną stronę (np. omegle) wszystko działa bez zarzutu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,812 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 847 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 852 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...