• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd 43 karty graficznej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
408 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez kalendarmenn Obywatel (1,270 p.)
edycja 10 grudnia 2017 przez kalendarmenn
Witam!

Mam problem z kartą graficzną nvidii.
Pewnego razu grałem na kompie i wtedy pojawiły się artefakty.
Wykonałem kombinacje ALT+TAB (bo artefakty się pojawiały wcześniej, ale wystarczyło wyjść z gry i działało) i wtedy ekran utracił połączenie.
Zrestartowałem komputer, a po zrestartowaniu miałem dziwną rozdzielczość.
Zauważyłem, że nie mam sterowników graficznych.
Zainstalowałem te, które nvidia dostosowała do mojego kompa.
Udało się!
Ale szybko okazało się, że nie działa, bo w menadżerze urządzeń karta graficzna we właściwościach ma błąd 43.
Szukałem 3 godziny na forach i wykonywałem, co kazali, ale nie przyniosło efektu.
Próbowałem, co Microsoft kazał, też nie działało.
Aktualizowałem urządzenie, po aktualizacji też nie działało.

Zauważyłem, że sterowniki również nie działają, bo jak próbuję odpalić minecrafta, to wyświetla się błąd, że nie ma OpenGl, który jest w pakiecie sterowników nvidii.

Jeżeli to pomoże, to we właściwościach karty graficznej w ustawieniach wyświetla się karta zintegrowana.
Z góry dziękuję za pomoc!
komentarz 10 grudnia 2017 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Takie artefakty często oznaczają, że karta szykuje się do grobu.
komentarz 11 grudnia 2017 przez smg Użytkownik (760 p.)
Albo, że się przegrzewa co tak jak zauważył kolega wyżej nie wróży niczego dobrego. Nie podkręcałeś jej nigdy?
komentarz 17 marca 2018 przez kalendarmenn Obywatel (1,270 p.)
Tak jak napisałem odpowiedź poniżej kupiłem nową kartę. Chciałbym powiedzieć również, że nigdy nie podkręcałem karty.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2018 przez kalendarmenn Obywatel (1,270 p.)
edycja 6 sierpnia 2018 przez kalendarmenn
 
Najlepsza
Została kupiona nowa karta graficzna Radeon R7 260X od Gigabyte już działa komputer normalnie :D

Jeśli chodzi o to, to nigdy jej nie podkręcałem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 280 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 291 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...