• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[szukam] Virtual System Bank

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2015 w PHP przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)

Poszukuję czegoś na wzór bankowości online, tyle że wirtualnej.

Wiem, że istnieją modyfikacje pod IPB, mybb itd, ale potrzebuję czystego skryptu PHP

  • rejestracja/logowanie,
  • zarządzanie kontem (tam np, zmiana hasłą czy coś takiego)
  • stan konta / przelewy na konto (innego usera),
  • oraz jakieś zabezpieczenie tej strony.

Przelatuję google w tę i w tamtą ale nic konkretnego nie znajduję prócz tego samego skryptu, który krąży w sieci (jakiś studentów). Jeżeli ktoś coś ma to proszę o podesłanie.
Do czego jest mi to potrzebne? Mam pewną wizję na taki fajny virtualny bank dla znajomych, chciałbym tą wizję nieco rozwinąć.

Nie mam teraz zbytnio czasu na pisanie od podstaw strony- a zrobiłbym to. Jedyną rzeczą, która by mnie przygniotła to te 'przelewy' z konta na inne konto użytkownika (z portfela wirtualnego). Oraz cały system zarządzania taką gotówką. Mam wizję stworzyć coś na zasadzie:

za samą rejestrację otrzymujesz 10v$, za polecenie 25v$, za przelew zabiera powiedzmy 1v$ (minimalny przelew 5v$), i za odwiedziny- co 24h logowanie 5v$ trafi na konto osoby. Jak by można wykorzystać te v$? Po zbalansowaniu systemu (poustawianiu wszystkich rzeczy), mógłbym rozpocząć z kimś współpracę aby napisał jakiś system maszyny slotowej- w której możnaby sobie grać i wygrywać. Na sam początek chciałbym stworzyć czysty skrypt, z resztą sobie poradzę (grafika itd).

W razie czego to piszcie na PW :P

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Mam pytanko, te v$ to prawdziwa waluta? Czy wirtualna?

W skrócie mówiąc, prawdziwa kasa, czy wirtualna?
komentarz 17 czerwca 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
wirtualna :P

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2021 w Nasze projekty przez Bonczy Nowicjusz (160 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2019 w Inne języki przez Tomasz Kolk Użytkownik (750 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 613 wizyt
pytanie zadane 3 października 2015 w C i C++ przez hakiros54 Obywatel (1,160 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...